UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Słoneczne Teatralia

Elbląg, Zdjęcia z archiwum SP 23.
Zdjęcia z archiwum SP 23.

To przegląd teatrzyków szkolnych klas integracyjnych I – III. W tym roku odbyły się po raz szósty. Przegląd odbył się 20 listopada w sali kina „ Światowid’’.

Zaprezentowało się sześć zespołów: SP nr 6, SP nr 23, SP nr 25, SOSW nr 1, OSW nr 2 oraz SP z Jegłownika. Na scenie królowały zwierzęta i postacie z bajek. Każde przedstawienie miało bogatą oprawę plastyczną i muzyczną, toteż wrażeń artystycznych było wiele. Najmłodsi aktorzy dzielnie walczyli z tremą i z radością prezentowali przygotowane przedstawienia . Wysiłek dzieci i nauczycieli został doceniony nagrodami.

 


     Organizatorów najbardziej cieszy fakt, że wiele grup zapowiedziało swój ponowny udział. Jest to dowód na to, że w przeglądzie doskonale integrują się dzieci zdrowe i ich niepełnosprawni rówieśnicy. Pozostaje więc życzenie równie udanych spotkań teatralnych w przyszłym roku, bo któż wie, czym zaskoczą nas młodzi aktorzy?
     
     
     Organizatorem imprezy jest Szkoła Podstawowa nr 23 i Stowarzyszenie Karan w Elblągu. Honorowy patronat nad przeglądem objęła Pełnomocnik Prezydenta Miasta do spraw osób niepełnosprawnych – p. Barbara Dyrla.

oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama