UWAGA!

Śniadanie Daje Moc w Słoneczku

 
Elbląg, Śniadanie Daje Moc w Słoneczku
fot. nadesłane

W piątek, 7 listopada, świetlica Słoneczko, działająca przy Szkole Podstawowej nr 8, brała udział w akcji Śniadanie Daje Moc. Świetlica, realizując zamierzenia programu, zaprosiła w swoje progi wszystkich uczniów.

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień! Dlatego powstał program edukacyjny: „Śniadanie Daje Moc”, który ma na celu zwiększanie świadomości nt. zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka oraz poprzez edukację oraz promocję prawidłowego żywienia, ma się przyczynić do obniżania poziomu niedożywienia dzieci w Polsce .
       Na każdej przerwie dzieci mogły sobie przygotować śniadanie, składające się z różnych zdrowych produktów. Działaniu towarzyszyła pogadanka uświadamiająca uczniom istotę jedzenia śniadania oraz z czego ono powinno się składać, aby dało moc na resztę dnia.
       Dzieci z ogromną przyjemnością przygotowywały sobie kanapki oraz z uwagą wsłuchiwały się w słowa pani kierownik Jolanty Gołebiowskiej.
Marzena Skonieczna, wychowawca świetlicy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama