UWAGA!

Solidarni ze Szpitalem Miejskim

 Elbląg, Solidarni ze Szpitalem Miejskim

Władze elbląskiego regionu NSZZ „Solidarność” zebrały 17,1 tys. złotych w zbiórce na rzecz Szpitala Miejskiego w walce z koronawirusem. Do akcji włączyli się związkowcy z kilkunastu elbląskich firm i instytucji.

- Serdeczne podziękowania za Waszą Solidarność, jaką wykazujecie w tych obecnie trudnych chwilach, spowodowanych przez pandemię COVID-19. Żywię do Was najwyższy szacunek i wdzięczność, iż pomimo kłopotów, jakie bezpośrednio dotykają Wasze zakłady pracy i ich pracowników, dostrzegacie potrzeby tych, którzy niosąc pomoc drugiemu człowiekowi, narażają własne zdrowie i życie – napisał do osób i firm, które włączył się do zbiórki, Grzegorz Adamowicz, przewodniczący Zarządu Regionu Elbląskiego NSZZ „Solidarność”. - Odpowiadając na prośbę Dyrekcji Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II, skierowaną do mieszkańców Elbląga, Region Elbląski NSZZ „Solidarność” podjął się zbiórki środków finansowych na walkę ze skutkami pandemii koronawirusa. Dzisiaj, 8 kwietnia, w porozumieniu z dyrekcją Szpitala przekazujemy środki finansowe w wysokości 17.100 zł na konto Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu.

Darowiznę wpłaciły następujące organizacje zakładowe i międzyzakładowe NSZZ „Solidarność”: EPEC, Międzyzakładowa Komisja Oświaty, Energa Elbląg, Partner Serwis, PWiK, GE Power, Grupa Żywiec Browar w Elblągu, Muzeum Stutthof Sztutowo, Izba Skarbowa – Urząd Skarbowy w Elblągu, Szpital Miejski św. Jana Pawła II, FLSmidth Maag Gear, Gazownia Elbląg, Odlewnia „Elzamech”, Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza nr 3, Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zakrzewo”, Urząd Miejski, Sery ICC Pasłęk, Międzyzakładowa Komisja Członków Indywidualnych.

 

red. na podst. informacji nadesłanej

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama