UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Teraz ja - SP 19 króluje w sieci

Elbląg, SP 19 przy ul. Uroczej.
SP 19 przy ul. Uroczej.

Szkoła Podstawowa nr 19 w Elblągu bierze udział w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Polski Portal Edukacyjny Interklasa na najlepszą szkolną stronę internetową. Obecnie elbląska szkoła plasuje się na pierwszym miejscu wśród wszystkich szkół podstawowych walczących o wygraną!

Comiesięczne edycje konkursu na najlepsze szkoły miesiąca sięgają roku 1999. Inicjatywa ta ma za zadanie nagradzać uczniów i nauczycieli, którzy wspólnymi siłami współtworzą szkolne strony internetowe.
       – Poziom szkolnych witryn internetowych oceniam jako bardzo wysoki – mówi dr Katarzyna Maniszewska, redaktor naczelna portalu Interklasa. – W naszym konkursie wyróżniamy nie tyle same witryny, co najlepsze przykłady szkolnej współpracy, której efektem jest strona internetowa.
       Pierwszy etap konkursu polega na wyłonieniu piętnastu placówek (po pięć szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich), które w danym miesiącu otrzymają najwięcej głosów internautów. Etap drugi skupia się, przede wszystkim, na dokładnej ocenie zawartości merytorycznej strony. Trzy najlepsze (po jednej z każdej z trzech grup) otrzymują zaszczytny tytuł zwycięzców, a także nagrodę w postaci cennego oprogramowania komputerowego.
       Poza tym redaktor naczelna Interklasy zdradziła, że planowana jest nowa wersja mechanizmu obsługującego konkurs na najlepszą witrynę. – Mam nadzieję, że wprowadzone modyfikacje usprawnią organizację konkursu w duchu uczciwej rywalizacji między szkołami – mówi.
       Stronę http://www.ssp19elblag.hg.pl/ odwiedzono dotychczas ponad 640 tysięcy razy! Co ważne, systematyczność wzbogacania witryny o nowe wpisy i zdjęcia nie jest jedynym sukcesem wyróżniającym szkołę.
       Warto dodać, że w lutowej edycji udział bierze 15 innych szkół reprezentujących nasze miasto. W dziesięcioletniej historii konkursu „Szkoła miesiąca” Elbląg został nagrodzony trzy razy: we wrześniu 2003 r.- SP 19; w grudniu 2007 r.- SP 16; w lutym 2008 r.- ZS nr 1.
       Aktualny wynik szkół biorących udział w internetowej zabawie oraz instrukcja głosowania na swojego faworyta dostępna jest na http://eduseek.interklasa.pl/urn/konkurs/index.php.
      
      
Autor Teraz Ja
Liczba publikacji: 70
W tym miesiącu: 0
Ocena Głosów Komentarzy
6.0 1 8

A moim zdaniem...
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama