UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

SP nr 4 promuje zdrowie

Szkoła Podstawowa nr 4 w Elblągu ubiega się o Krajowy Certyfikat Szkół Promujących Zdrowie. W sobotę (26 maja) zaprezentuje efekty prowadzonych działań, które oceni komisja.

Głównym celem podejmowanych działań w ramach Szkoły Promującej Zdrowie było kształtowanie postaw prozdrowotnych i propagowanie zdrowego stylu życia, zwiększenie aktywności fizycznej uczniów i zmniejszenie czasu spędzonego przed komputerem  oraz zwiększenie bezpieczeństwa uczniów w życiu codziennym.
       W programie uroczystości jest występ artystyczny w którym zaprezentują się uczniowie klasy III naszej szkoły, po czym nastąpi prezentacja działań przeprowadzonych w ramach Programu Szkół Promujących Zdrowie. W czasie prezentacji komisja będzie oceniała nas w pięciu standardach:
       – Pomoc członkom społeczności szkolnej (w tym rodzicom) w zrozumieniu i zaakceptowaniu koncepcji szkoły promującej zdrowie.
       – Zarządzanie projektami promocji zdrowia w sposób sprzyjający społeczności.
       – Prowadzenie edukacji zdrowotnej uczniów i pracowników oraz dążenie do zwiększenia jej jakości i skuteczności.
       – Tworzenie klimatu społecznego sprzyjającego nauce, pracy, zdrowiu i partnerstwu  w osiągnięciu sukcesów.
       – Tworzenie środowiska fizycznego sprzyjającego zdrowiu, bezpieczeństwu i dobremu samopoczuciu uczniów i pracowników.
       Na sobotnią uroczystość zaproszono władze miasta, przedstawicieli władz oświatowych oraz współpracujące ze szkołą instytucje z Elbląga i województwa warmińsko- mazurskiego, dyrektorów elbląskich placówek oświatowych oraz wojewódzkiego koordynatora Sieci Szkół Promujących Zdrowie Annę Zdaniukiewicz.
      
Ewelina Krause
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama