UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

SP nr 8 z Krajową Odznaką Jakości

Elbląg, SP nr 8 z Krajową Odznaką Jakości

Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu przystąpiła do projektu eTwinning . Nauczyciele ze szkoły w Elblągu wspólnie z nauczycielami ze Szkoły Podstawowej z Inowrocławia stworzyli projekt „Akademia emocji”.

Miał on na celu uświadomienie uczniom, że mają prawo do przeżywania różnych uczuć. Podczas projektu dzieci poznawały emocje, jednocześnie uczyły się jak sobie z nimi radzić. "Akademia emocji" miała wzmacniać pozytywne podejście do siebie, otoczenia i swoich obowiązków. Głównymi celami projektu było kształcenie umiejętności nazywania i rozumienia uczuć, uświadomienie uczniom, że każdy człowiek ma prawo do przeżywania różnych uczuć, rozwój kompetencji cyfrowych i artystycznych, rozwijanie umiejętności pracy w zespole, czerpanie radości i satysfakcji z podejmowanych działań. Cały projekt realizowany był za pomocną platformy internetowej. Nauczyciele przeszli cykl szkoleń z zakresu stosowania narzędzi TIK, tak by swą wiedzę przekazać uczniom i wspólnie realizować zadania projektu. „Akademia emocji” zakończyła się pod koniec maja i była niezwykle satysfakcjonująca zarówno dla uczniów jak i nauczycieli z obu placówek. Projekt uzyskał Krajową Odznakę Jakości, która jest przyznawana wybitnym projektom eTwinning i wskazuje osiągnięcie określonego krajowego standardu. Jesteśmy jedyną placówką w Elblągu, która w tym roku zdobyła odznaczenie i jedną z sześciu w województwie.
      
      
      
Katarzyna Stępczyńska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama