UWAGA!

Spartakiada Młodzieży Niepełnosprawnej

Elbląg, Na zdjęciu logo fundacji.
Na zdjęciu logo fundacji.

Pomorskie Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych w imieniu organizacji działających na rzecz osób niepełnosprawnych zaprasza młodzież do udziału w IV Nadbałtyckiej Spartakiadzie Młodzieży Niepełnosprawnej w dniach 2-4 września w Pucku.

Celem projektu jest propagowanie idei równych szans w dostępie do kultury i sportu młodzieży niepełnosprawnej i pełnosprawnej z małych ośrodków miejskich i wiejskich poprzez integrację społeczną w ramach spotkań sportowo-rekreacyjnych, szkoleń żeglarskich, e-learningu o tematyce żeglarskiej oraz imprez towarzyszących dla młodzieży z terenu woj. pomorskiego i unii europejskiej.
     4 września nastąpi uroczyste zakończenie spartakiady połączone z festynem na rynku w Pucku w godz. 11-14:00. Przewidziane są liczne atrakcje takie jak muzyka na żywo, gry i zabawy, loteria fantowa, koncert orkiestry Reprezentacyjnej Marynarki Wojennej połączony z Musztrą Paradną. Udział w festynie jest bezpłatny.
     
     IV Nadbałtycka Spartakiada Młodzieży Niepełnosprawnej współfinansowana jest m.in. przez Urząd Marszałkowski, Urząd Miasta Puck, Starostwo Powiatowe w Pucku, PFRON.
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama