UWAGA!

Sportowe ferie w Zespole Szkół nr 1

 
Elbląg, Sportowe ferie w Zespole Szkół nr 1
fot. nadesłana

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 i gimnazjaliści z "Czwórki" nie nudzili się podczas tegorocznych ferii zimowych. Nauczyciele wychowania fizycznego zadbali o to, by młodzi koszykarze mogli trenować nawet w okresie wolnym od nauki.

Po raz pierwszy w historii szkoły uczniowie SP 11 uczestniczyli również w zorganizowanej formie nauki narciarstwa zjazdowego. Pod opieką instruktora, przeszli pierwszy etap szkolenia. Już po kilku lekcjach na stoku okazało się, że cała grupa ma ogromny talent i w szybkim tempie przyswaja trudne ćwiczenia. Po zakończeniu dziesięciodniowego kursu, uczniowie klasy V b, mogą pochwalić się tym, że potrafią samodzielnie, w sposób bezpieczny i kontrolowany, zjechać z najwyższego stoku w okolicy. Aura okazała się bardzo łaskawa dla adeptów narciarstwa i przez cały okres ferii warunki śniegowe na stoku utrzymywały się na bardzo wysokim poziomie.
       Gratulacje dla uczniów za wytrwałość i poświęcenie w celu osiągnięcia sportowego sukcesu oraz podziękowania dla tych wszystkich, którzy umożliwili młodzieży taką wspaniałą formę wypoczynku.
      
Dyrekcja Zespołu Szkół nr 1 w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama