UWAGA!

Sposób na promocję

Mają Aleję Gwiazd Sportu w Cetniewie. Z Alei Gwiazd aktorów i filmowców słyną Międzyzdroje. Czy ten sprawdzony, promocyjny patent można wykorzystać w Elblągu?

Sprawa do dyskusji. W prowadzonym aktualnie internetowym plebiscycie na wakacyjną stolicę Polski, Elbląg plasuje się bardzo wysoko. To dobry sygnał do opracowania konkretnego programu promocji miasta, którego nadal nie ma, pomimo wieloletnich dyskusji, że trzeba to zrobić.
     Jedną z atrakcji takiego programu mogłaby być elbląska Aleja Honorowych Obywateli Miasta. Miejsca na jej ulokowanie nie trzeba specjalnie szukać. Mógłby to być jeden z ciągów pieszych na elbląskim Starym Mieście. Idąc dalej tym tropem, przy okazji wmurowywania tablic z nazwiskami honorowych elblążan, można byłoby organizować cykliczne, niekoniecznie doroczne, zjazdy zasłużonych, honorowych obywateli z innych miast Polski i z miast partnerskich Elbląga.
     Organizowanie zjazdów i ceremoniału wmurowania tablic w czasie trwania „Dni Elbląga” podniosłoby rangę święta wszystkich elblążan. Warto, czy nie? Pytanie adresujemy do naszych Czytelników.
AM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • z calym szacunkiem, ale jesli cos takiego ma promowac miasto, to niech to nie bedzie aleja honorowych obywateli, bo nikt ich po prostu nie zna. juz lepiej wyciskac lapki slaw pojawiajacych sie na Nocach Teatru i Poezji i innych imprez, ktore przyciagaja do Elblaga glosne nazwiska. wiem, ze to plytkie i akopiowane, ale jesli juz mamy sie bawic w takie aleje, to niech beda takie, jak wszedzie, bo to wlasnie one sa lokalnymi atrakcjami.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  pozdrownienia(2008-07-15)
 • Ja wolałabym, żeby jednak były to łapki tych honorowych elblążan. Gwiazdy Polski sa juz wystarczająco znane, poznajmy zatem "gwiazdy" Naszego miasta :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  tak myśle.(2008-07-15)
 • łooo. .już widzę te tłumy odwiedzające nasze miasto; ) hoteli nie starczy
 • Świetny pomysł! Zróbmy tak.
 • promocja miasta Elbląga to tylko ze znanych już imprez organizowanych w tym mieście, ale cóż nie mamy amfiteatru na miarę Sopotu, gdzie możnaby było ściągać ludzi z Polski, z Mierzei w czasie urlopów, a tak naprawdę to nie ma Elbląg teraz w obiegu żadnych wartościowych materiałów promocyjnych
 • mamy piękną Bażantarnię całkowicie niewykorzystaną do promocji
 • Ale jaja Hitler bedzie miał swoją aleje
 • A moim zdaniem te wszystkie aleje gwiazd to wielkie bicie piany. .. Po co kopiować jakieś amerykanizmy. Nie lepiej wymyślić coś nowego, swojego, oryginalnego?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ktosiek(2008-07-16)
 • od czego jest promocja miasta?
 • Promować mogą imprezy które przebiją się w mediach. Tablice idt. to zgrana karta nikogo juz nie interesująca. Sam przełączam TV jak widzę takie relacje i myślę że nie jestem odosobniony w tym odruchu. Tylko działania niekonwencjonalne wzbudzające zainteresowanie mediów mogą wypromować, nadać rozgłos. Dla przykładu - Bażantarnia stoi odłogiem ale warto to wykorzystać. Zorganizował bym zawody w to strzelanie farbą, pitbul czy jakoś tak to się nazywa. I to zawody dla polityków. PiS strzelał by czarną SLD czerwoną a PO czarno - czerwoną farbą i niech ganiają po Bażantarni. TVN, RM i inne stacje całą dobę by relacjonowały. Na tym placu poniżej wielkie grilowisko i zabawa. Tylko niekonwencjonalne działania z jajem i pomysłem. Mamy za mało atutów na inne.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Prowokator(2008-07-16)
 • I już chciałby zobaczyć jak Aborygem umalowany w barwy wojenne gania ze strzelbą Prezydenta Słoninę.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Prowokator(2008-07-16)
 • a co się dzieje w naszej bramie targowej?
Reklama