UWAGA!

Spotkanie podróżniczo-językowe o Peru

 Elbląg, Spotkanie podróżniczo-językowe o Peru

Rusza cykl spotkań podróżniczo - językowych organizowany przez miłośniczkę podróży i języków, Anię Kozakiewicz. Tym razem Ania zaprosiła na spotkanie doświadczonego podróżnika Marcina Rydygiera oraz lektora hiszpańskiego Juana Corteza z Meksyku. Wieczorek odbędzie się w niedzielę, 24 kwietnia o godz. 18 w lokalu SHANGHAI DartClub, przy ul. Fabrycznej 5.

W trakcie prezentacji dowiecie się, jak najlepiej zwiedzać Peru oraz jak przygotować się do pracy wolontariackiej na prawie 4 tys. metrów nad poziomem morza. Marcin Rydygier zdradzi wam niektóre sekrety Inków, opowie o tym, jak Indianie mieszają lokalne wierzenia i tradycje z katolicyzmem i postępem cywilizacyjnym. A także zobaczycie, co warto zwiedzić w takich miejscach jak Arequipa, Cuzco, Puno, jezioro Titicaca, Ica i Paracas oraz oczywiście Machu Picchu.
       A po pokazie zapraszamy na lekcje hiszpańskiego z rodowitym Meksykańczykiem Juanem Ramos Cortezem, który przyjechał do nas z miasta Queretaro niedaleko Mexico City. Juan tak bardzo pokochał Polskę, że postanowił osiedlić się tu i nauczać swojego ojczystego języka. Juan pokaże Wam, że nauka drugiego najpopularniejszego na świecie języka może być prosta, przyjemna i zabawna.
      
Elbląskie Stowarzyszenie Darta "SHANGHAI"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama