UWAGA!

Spotkanie w Świerszczykowym Ogródku

 Elbląg, Spotkanie w Świerszczykowym Ogródku
(fot. nadesłane)

Jesień to pora, kiedy częściej spędzamy czas w domu. A jak wszyscy wiemy - w czasie deszczu dzieci się nudzą. By jednak to nie było regułą, dzieciaki mogą skorzystać z zajęć przygotowanych przez Bibliotekę Elbląską. Najbliższe spotkanie - już w sobotę.

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak przyjemnie i ciekawie spędzić czas ze swoim dzieckiem, przyjdź i poszukaj inspiracji na zajęciach w Bibliotece Elbląskiej. Dział Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej zaprasza 2 października o godz. 10 na Spotkanie w Świerszczykowym Ogródku pt. "Jesienne inspiracje".
       Warsztaty przeznaczone będą dla dzieci w wieku od 2 do 5 roku życia oraz ich opiekunów. Zajęcia poprowadzi pedagog Agnieszka Gzella. Zajęcia będą miały charakter warsztatowy, zarówno dzieci jak i dorośli będą mogli czynnie uczestniczyć w grach, zabawach, których celem będzie stymulowanie, wspomaganie rozwoju psychoruchowego dzieci. Opiekunowie będą mieli okazję dowiedzieć ja mogą efektywnie poprzez zabawę kształtować rozwój poznawczy, emocjonalny, psychomotoryczny swoich pociech.
       Podczas zajęć wykorzystane zostaną następujące formy i metody: metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, metoda Dobrego Startu, metoda Dennisona ( kinezjologia edukacyjna), pedagogika zabawy, elementy zajęć plastyczno-technicznych, elementy zajęć muzycznych, elementy zajęć logarytmicznych oraz wiele innych.
       Wstęp wolny. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Działem Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej:
       ul. Św. Ducha 3-7
       tel. 55 611 31 69
      
Beata Branicka, BE
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama