UWAGA!

Sprawdź, czy jesteś dobrym kierowcą

 Elbląg, Sprawdź, czy jesteś dobrym kierowcą
Fot. nadesłana

Po raz drugi przyjedź swoim samochodem i sprawdź czy jesteś dobrym kierowcą. Już w najbliższą sobotę (4 czerwca) każdy będzie mógł wziąć udział w II rundzie Samochodowych Mistrzostw Okręgu. Takie niecodzienne, otwarte dla wszystkich zawody samochodowe organizuje Automobilklub Elbląski.

Zaproszenie na zawody skierowane jest do kierowców dysponujących własnym samochodem osobowym. Rywalizacja wyłoni najlepszy zespół - kierowcę i nawigatora. W tę sobotę od godz. 09:30 w Elblągu, na placu przy ul. Nowodworskiej 46, rozegrane zostaną zawody samochodowe polegające między innymi na próbie sprawności kierowania pojazdem oraz jazdy po mieście, na trasie o długości około 12 km z opisem nawigacyjnym. W zawodach nie chodzi o to by pokonać trasę jak najszybciej ale jak najdokładniej, zgodnie z przepisami BRD – podkreśla Edward Łebkowski – Komandor rajdu. W ten sposób promujemy bezpieczną i ekologiczną jazdę.

Na sobotnią rywalizację może zgłosić się każdy kierowca, który przyjedzie swoim samochodem. Do rozegrania konkurencji jazdy po mieście konieczny jest nawigator – pasażer. Zawody potrwają około 2 godzin, po których wyłonieni zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe.

Automobilklub Elbląski
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama