UWAGA!

St. sierż. Dawid Stefański (nr 42)

2011-07-12
17:18
Elbląg, St. sierż. Dawid Stefański
St. sierż. Dawid Stefański (fot. KMP Elbląg)

Dobiega końca plebiscyt na Najbardziej Przyjaznego Dzielnicowego Roku - z terenu miasta i powiatu elbląskiego. Każdego dnia na łamach portElu publikowane były sylwetki funkcjonariuszy. Dziś ostatni stróż prawa - st. sierż. Dawid Stefański z Rewiru I.

Jeszcze tylko dziś do północy Czytelnicy mogą głosować na dzielnicowych za pomocą SMS-ów, wysyłanych na nr 71624. W treści należy wpisać DPSONDAxx, gdzie xx to numer wybranego dzielnicowego, np. DPSONDA42. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Zdjęcia i numery dzielnicowych można znaleźć w dziale fotoreportaży i na stronie Komendy Miejskiej Policji w Elblągu (www.elblag.policja.gov.pl). Komenda Miejska Policji w Elblągu chce przekazać dochód uzyskany z głosowania SMS-owego na cel charytatywny. Patronat nad plebiscytem obejmie Prezydent Miasta Elbląga oraz Starosta Elbląski. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 lipca 2011 roku podczas gali z okazji obchodów Święta Policji w sali kina Orzeł w Elblągu.
      
       St. sierż. Dawid Stefański - numer do głosowania 42
      
       Rewir I, ulice: Barona, Browarna, Daszyńskiego, Donimirskich, Grażyny, Jaśminowa, Próchnika, Rechniewskiego, Robotnicza (do 165 nieparz. i do 190 parz.).
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama