UWAGA!

Stawiamy na dobrych ludzi

Poseł Platformy Obywatelskiej Stanisław Gorczyca powiedział na konferencji prasowej w Elblągu, że nowo utworzona centroprawica na poziomie lokalnym nie będzie wykluczać współpracy z Unią Wolności czy Ruchem Społecznym.

Poseł zaznaczył, że chodzi tu jednak bardziej o współpracę z członkami tych ugrupowań, którzy poprą program centroprawicy, aniżeli o same partie.
     - Propozycje podpisania porozumień pomiędzy Platformą Obywatelską i Prawem i Sprawiedliwością a np. Unią Wolności czy Ruchem Społecznym, będą traktowane w różnych środowiskach różnie - stwierdził poseł Gorczyca.
     W jego opinii nowa centroprawica w Elblągu powinna postawić na członków tych ugrupowań, którzy swoją postawą i znajomością rzeczy mogą gwarantować korzyści dla miasta.
     - Z tych ugrupowań będziemy oczywiście brać uwagę tych, którzy są dobrzy, bo nie zawsze ludzi trzeba utożsamiać z daną partią. Chodzi o to, by poparli przygotowywany wspólny program Platformy i PiS i żeby na nich się nie zawieść - dodał poseł Stanisław Gorczyca.
J
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Chcę wiedzieć jaki macie program i do kiedy najpóźniej chcecie go zrealizować! Chcemy konkretów: do kiedy ( data) zrealizujecie swoje deklaracje! Etapy realizacji programu wyborczego: ( daty) Czy na posiedzeniu będą mogli zasiadać, np. jak w Sejmie widzowie? To będzie demokracja! A nie niby coś każdy robi, a nic z tego nie wynika! Martwicie się o miasto i ludzi, to pozwólcie, aby częściowo uczestniczyli w życiu maista!
 • Nie bardzo wiem dlaczego na oficjalnej stronie internetowej nie ma Elbląga ! Gdy wchodzę na okręg Elbląg (strona główna PO) to jestem odsyłany na strony olsztyńskiej PO. Czy w Elblągu nie ma oficjalnego przedstawicielstwa PO ? Jeżeli przeczyta to ktoś z PO w Elblągu to bardzo proszę o odpowiedź
 • Jeżeli wygra dotychczasowy pan Prezydent, to też będziemy tego samego wymagać! Prawa do wglądu w raporty z posiadzeń, itd... Może coś się zmieni na lepsze!!!!!!!!!!!!!! Bo teraz , to nie można nawet wejść do Pana prezydenta, nawet tlumacząc sie sekretarze! Jak cerber stoi i wykrzykuje: nie można, w jakiej sprawie, to nie chlew, żeby każdy mógł wejść
 • Kto jest Szefem PO w Elblagu? Jaki jest skład struktur lokalnych PO i gdzie można WAS spotkać?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Sympatyk(2002-05-27)
 • Kto szefem PO w Elblagu? Zapytajcie sie Pawla Jankowskiego, mlodego i preznego przedsiebiorce firmy MOP.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Zwolennik(2002-05-27)
 • Kto szefem PO w Elblagu? Zapytajcie sie Pawla Jankowskiego, mlodego i preznego przedsiebiorce firmy MOP.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Zwolennik(2002-05-27)
 • Wkrótce będzie strona internetowa elbląskiej PO, której brak tak bardzo podkreślają internauci. Będzie też program, choć nie wyobrażam sobie tworzenia go przy publiczności. Dodam przy okazji niepodpisanemu amatorowi kibicowania, że ma prawo wejść na każdą sesję Rady i jak w Sejmie przyglądać się poczynaniom swojego radnego. Z tego co wiem, praktycznie żaden mieszkaniec z tego prawa nie korzysta (poza zainteresowanymi konkretną sprawą). Nie ma więc o co kruszyć kopii: trzeba nauczyć się korzystać z praw, które już posiadamy. A Sympatyka Platformy proszę o kontakt z niżej podpisanym.
 • Na szefa proponuje Pana Janusza Nowaka-niejednego obywatela wsadzil na Platforme......długów
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  jeszcze pracodawca(2002-05-28)
 • do JeW : czy do Pana może się zgłosić tylko Zainteresowany czy każdy zainteresowany ? ;)
 • znaczy się chodziło o Sympatyka a nie Zainteresowanego.
 • Sorry, nie mam skrzynki. Proszę o info na forum
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Sympatyk (PO)(2002-05-28)
 • Platforma nie przewiduje żadnej weryfikacji. każdą deklarację przyjmujemy za szczerą. Boję się jednak, że podawanie na forum "namiarów" PO byłoby kryptoreklamą. Myślę, że wkrótce uzgodnię z szefami PortEl-u jakąś formę informacji.
Reklama