UWAGA!

Studia otwarte

Wczoraj w Elblągu rozpoczęły się półkolonie zorganizowane przez Urząd Miejski dla ponad 600 dzieci. Od dziś na wakacyjne zajęcia zaprasza największa placówka kulturalna w regionie elbląskim - centrum kultury Światowid.

Podobnie jak rok temu w lipcu i sierpniu Światowid otwiera studia tańca towarzyskiego i nowoczesnego, muzyki, plastyki, ceramiki i batiku. Zajęcia, w których mogą brać udział dzieci i młodzież do 18 roku życia, poprowadzą instruktorzy ośrodka.
     W czasie ubiegłorocznych wakacji w otwartych studiach bawiło się i uczyło około 500 młodych elblążan. Monika Denisiuk ze Światowidu liczy, że w tym roku pojawi się jeszcze więcej osób, bo dzięki umowie z Urzędem Miejskim zajęcia są całkowicie bezpłatne. Szczegółowe informacje i zapisy - w sekretariacie Światowidu, tel. 611 20 50 oraz 611 20 70.
AJ

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • no prosze jaki szybko odzew, po wczorajszym artykule dizeic sie nudza. brawo brawo
  • Tatus. Czytaj dokładnie tytuły artykułów, " dzieci się nie nudzą" , a co do reakcji, przygotowanie i zabezpieczenie takigo przedsięwzięcia wymaga czasu i to nie z dnia na dzień, Więc wniosek jest jeden przedsięwzięcie to było przygotowywane wcześniej Tatusiu?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    OBSERWER(2004-07-08)
Reklama