UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Stwórz sobie miejsce pracy

 
Elbląg, Stwórz sobie miejsce pracy

Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu zaprasza osoby bezrobotne do udziału w bezpłatnym, dwudniowym szkoleniu na temat zakładania i prowadzenia spółdzielni socjalnej. Szkolenie odbędzie się w dniach 30-31 maja w siedzibie Elbląskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Pozarządowych przy ul. Związku Jaszczurczego 17. Są jeszcze wolne miejsca.

Celem spotkania jest wskazanie osobom bezrobotnym oraz tym, którym z różnych powodów trudniej odnaleźć się na rynku pracy, możliwości i korzyści, jakie daje samozatrudnienie.
       Spółdzielnia socjalna to rodzaj firmy, do której utworzenia potrzeba pięciu zmotywowanych do pracy osób. Osoby te, jednocząc swoją wiedzę i umiejętności, wspólnie i na równych zasadach działają na rzecz własnego przedsiębiorstwa. O tym, czym dokładnie jest spółdzielnia socjalna, jak ją krok po kroku założyć, a następnie prowadzić opowie Krzysztof Leończuk z Ośrodka Wspierania Organizacji Pozarządowych w Białymstoku – ekspert w dziedzinie zakładania, zarządzania i funkcjonowania takich podmiotów. Uczestnicy dowiedzą się również, jakie są możliwości otrzymania dofinansowania na jej założenie.
       Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu powinny wypełnić i dostarczyć wymagane dokumenty, które pobrać można na stronie owies.org.pl. Zgłoszenia przyjmowane są w biurze Elbląskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, ul. Związku Jaszczurczego 17, 82-300 Elbląg, drogą mailową pod adresem s.brynda@eswip.pl lub faksem pod numer 55 236 27 16.
       Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „OWIES – Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
      
      
Sandra Brynda, OWIES Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama