UWAGA!

Stypendia 2014/2015 wręczone

 
Elbląg, Jakub Grzelachowski uświetnił uroczystość krótkim występem,
Jakub Grzelachowski uświetnił uroczystość krótkim występem, fot. nadesłana

Wczoraj (20 października) w Raruszu Staromiejskim odbyło się coroczne uroczyste wręczenie i podpisanie umów stypendialnych Fundacji Elbląg. Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i studenci otrzymali listy gratulacyjne i umowy stypendialne z rąk darczyńców oraz przewodniczących komisji stypendialnych.

Tak jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku Komisje Stypendialne Programów Stypendialnych „Szansa" i „Słonik" spośród zebranych wniosków wybrały stypendystów na rok szkolny 2014/2015. Ostatecznie wyłoniono 45 uczniów i studentów, którzy otrzymają wsparcie finansowe. Listy gratulacyjne otrzymali również tegoroczni stypendyści programu stypendialnego „Agrafka" Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce - Lidia Czarnecka i Filip Charuk.
       Po raz drugi Fundacja Elbląg przyznała stypendium Funduszu Młodych Talentów. Tego roku otrzymał je Jakub Grzelachowski, który uświetnił uroczystość krótkim występem wiolonczelowym.
       Łączna pula przeznaczona na stypendia „Szansy”, „Słonika” i Funduszu Młodych Talentów w roku szkolnym 2014/2015 wyniosła 54.600 zł.
      
Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama