[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Stypendia 2014/2015 wręczone

 
Elbląg, Jakub Grzelachowski uświetnił uroczystość krótkim występem,
Jakub Grzelachowski uświetnił uroczystość krótkim występem, fot. nadesłana

Wczoraj (20 października) w Raruszu Staromiejskim odbyło się coroczne uroczyste wręczenie i podpisanie umów stypendialnych Fundacji Elbląg. Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i studenci otrzymali listy gratulacyjne i umowy stypendialne z rąk darczyńców oraz przewodniczących komisji stypendialnych.

Tak jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku Komisje Stypendialne Programów Stypendialnych „Szansa" i „Słonik" spośród zebranych wniosków wybrały stypendystów na rok szkolny 2014/2015. Ostatecznie wyłoniono 45 uczniów i studentów, którzy otrzymają wsparcie finansowe. Listy gratulacyjne otrzymali również tegoroczni stypendyści programu stypendialnego „Agrafka" Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce - Lidia Czarnecka i Filip Charuk.
       Po raz drugi Fundacja Elbląg przyznała stypendium Funduszu Młodych Talentów. Tego roku otrzymał je Jakub Grzelachowski, który uświetnił uroczystość krótkim występem wiolonczelowym.
       Łączna pula przeznaczona na stypendia „Szansy”, „Słonika” i Funduszu Młodych Talentów w roku szkolnym 2014/2015 wyniosła 54.600 zł.
      
Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama