UWAGA!

Stypendia dla ubogich muzyków

Fundacja Elbląg wspólnie z Fundacją J&S Pro Bono Poloniae prowadzi Program Stypendialny "Otwarta Filharmonia Agrafki Muzycznej". Z tej formy pomocy mogą skorzystać wybitnie uzdolnieni, lecz niezamożni uczniowie szkół muzycznych II stopnia.

Wybór przyszłych stypendystów odbywać się będzie w trzech etapach. Po pierwsze - kandydaci winni przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście wypełnione formularze wniosków aplikacyjnych do biura Fundacji Elbląg, ul. Zw. Jaszczurczego 17. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 6 maja. Formularze można pobrać na stronie internetowej www.fundacja.elblag.pl.
     Następnie od 21 do 22 maja w warszawskiej siedzibie Fundacji J&S Pro Bono Poloniae odbywać się będą przesłuchania. Każdy kandydat powinien przyjechać z własnym akompaniatorem i zaprezentować ok. dziesięciominutowy dowolny program oceniany przez komisje złożone z wybitnych muzyków. Każdemu z przesłuchiwanych kandydatów wystawione zostaną oceny punktowe w skali od 0 do 25 punktów.
     Wyboru stypendystów Agrafki Muzycznej dokona komisji stypendialna na podstawie punktacji z przesłuchań, a także jakości wniosków nominacyjnych.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama