UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Stypendia Kulturalne - można składać wnioski

Zapraszamy do składania wniosków na Stypendia Kulturalne Miasta Elbląg. Adresowane są one do artystów, profesjonalnych i niezawodowych twórców, którzy planują realizację przedsięwzięcia kulturalnego.

Stypendium, przyznaje się osobom zajmującym się twórczością artystyczną, upowszechnieniem i ochroną dóbr kultury na realizację przedsięwzięcia kulturalnego. Przez przedsięwzięcie kulturalne rozumie się m.in. prace twórcze zmierzające do powstania dzieła, wykonania, wydania utworu, zorganizowania kursu, czy wydarzenia kulturalnego, które związane jest z działaniami artystycznymi. Stypendium nie obejmuje sfinansowania kosztów podróży, przejazdu, ponoszenia opłat administracyjnych i innych. Przyznanie Stypendium następuje na wniosek osoby zainteresowanej, zamieszkującej w Elblągu. Stypendium przyznawane jest w formie konkursu wniosków.
       Regulaminy i wnioski są dostępne na stronach internetowych Urzędu Miejskiego w Elblągu
       Wnioski o przyznanie Stypendium Kulturalnego Miasta Elbląg wraz z niezbędnymi załącznikami można składać do końca listopada 2014 r.
       Wypełnione dokumenty przyjmowane są w sekretariacie Departamentu Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miejskiego, mieszczącego się w Rauszu Staromiejskim (ul. Stary Rynek 25) w Elblągu.
      
      
      
Monika Borzdyńska, Rzecznik prasowy w Biurze Prezydenta Miasta
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama