UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Sukces na śląskiej scenie

 
Elbląg, Grupa teatralno-muzyczna MOW w Kamionku Wielkim
Grupa teatralno-muzyczna MOW w Kamionku Wielkim (fot. nadesłana)

Grupa teatralno - muzyczna Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kamionku Wielkim uczestniczyła w Ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Artystycznych „Kowadło” w Kuźni Raciborskiej. Zajęła pierwsze miejsce w kategorii "teatr" za spektakl pt.  „Pete, pete... czyli opowieść o krótkim życiu Jasia Malinowskiego".

Jury przeglądu podkreśliło ważne treści terapeutyczne spektaklu i jego wybitnie nowatorski sposób prezentacji na scenie. Widz mógł zobaczyć proces uzależnienia się młodego człowieka od substancji psychoaktywnych, kierujące nim motywy, a także wynikające z tego konsekwencje.
       W kategorii zespoły muzyczne, wychowankowie zdobyli III miejsce. Na scenie zaprezentowali oni kilka autorskich utworów muzycznych we własnej kompozycji. Chłopcy również bardzo dobrze zaprezentowali się w pozostałych kategoriach: kabaret i taniec, uzyskując wyróżnienia. Osobowością artystyczną całego przeglądu został wybrany Dorian Drochal.
       Na scenie w Kuźni Raciborskiej grupę teatralno - muzyczną stanowili wychowankowie: Dorian Drochal, Bartosz Pesta, Wiktor Witka, Filip Kolek, Michał Wierzbicki, Piotr Wiejak, Dastin Burzyński, Patryk Czapka, Adrian Joniak i Bartosz Antczak.
       Koordynatorami całego przedsięwzięcia i opiekunami artystycznymi grupy byli wychowawcy: Bogdan Płocheć i Michał Basek.
      
Magda Dryll, dyrektor MOW w Kamionku Wielkim
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama