UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Sukces na warszawskiej scenie

 
Elbląg, Sukces na warszawskiej scenie
fot. nadesłana

28 listopada młodzież z MOW w Kamionku Wielkim brała udział w 17. Ogólnopolskiej Scenie Prezentacji Artystycznych Realizacji „OSPAR 2012” na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Grupa teatralna znalazła się w ścisłym gronie laureatów przeglądu.

Jest to cykliczna impreza, organizowana przez środowisko akademickie Warszawy dla placówek opiekuńczych, wychowawczych, poprawczych, świetlic socjoterapeutycznych i ośrodków psychoprofilaktyki z całej Polski.
       W tegorocznym przeglądzie udział wzięło 30 placówek z całego kraju. Pomimo bardzo silnej konkurencji, grupa teatralna z MOW w Kamionku Wielkim znalazła się w ścisłym gronie laureatów przeglądu. Jury przyznało jej wyróżnienie specjalne za bogatą prezentację artystyczną i prestiżową nagrodę JM Rektora APS prof. Jana Łaszczyka.
       Młodzież zaprezentowała na warszawskiej scenie spektakl „Pętla czasu”. Jest to etiuda w formie dramy teatralnej z muzyką wykonywaną na żywo. W spektaklu poruszono problem agresji wśród dzieci i młodzieży. Widz mógł zobaczyć jak bardzo destrukcyjny wpływ agresja może mieć na człowieka w różnych etapach życia i jak przekłada się to na jego funkcjonowanie w społeczeństwie. W spektaklu pokazano również jak ważny jest wpływ autorytetu nauczycieli i wychowawców na prawidłowy rozwój młodego człowieka.
       Jury w uzasadnieniu werdyktu przyznającego nagrodę Rektora APS szczególnie mocno podkreśliło walory wychowawcze spektaklu a także nowatorski sposób jego prezentacji.
      
       W spektaklu wzięli udział wychowankowie: Dariusz Pink, Patryk Lelewski, Marcin Stelmach, Damian Wyżykowski, Andrzej Jelonek, Kamil Palanis, Patryk Smirnow, Mateusz Strawa, Krzysztof Czyż, Artur Adamowicz i Jakub Majchrzak.
       Scenariusz i reżyseria spektaklu - wychowawcy Bogdan Płocheć i Michał Basek.
      
Magda Dryl, dyrektor MOW w Kamionku Wielkim
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama