UWAGA!

Sukcesy młodych fryzjerów

Elbląg, Sukcesy młodych fryzjerów
fot. nadesłana

7 kwietnia troje uczniów Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu wzięło udział w XIII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Talentów Fryzjerskich o “Bursztynowy Grzebień”, który odbył się w Zespole Szkół Zawodowych nr 9 w Gdańsku.

Zadanie konkursowe pt. “Ślub zaczarowany w bursztynie – uczesanie fryzury fantazyjnej, konkurencja damska” wymagało od zawodników wykonania fryzury z włosów dowolnej długości, wcześniej przygotowanych, np. farbowanych, nakręconych na wałki, karbowanych. Dozwolone były ozdoby do włosów, dopinki w ilości nieprzekraczającej 20% fryzury oraz wszystkie potrzebne produkty według uznania zawodnika. Do wykonania fryzury należało wykorzystać elementy związane z bursztynem, a ubranie i makijaż powinny harmonizować z linią fryzury. Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Marchewka (I T), Martyna Jewdokim (III F) i Cezar Żak (III F).
       Najlepiej z naszych uczestników wypadła Aleksandra Marchewka z klasy I T zdobywając wyróżnienie. W konkurencji brało udział 42 zawodników.
      
Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama