UWAGA!

Swap Party – zainteresowanie rośnie

Elbląg, Swap Party – zainteresowanie rośnie

Sukienki, bluzeczki, spodenki – dla dziewczynki i dla chłopca. Ogromny wybór i równie ogromne zainteresowanie ze strony rodziców. A to wszystko w Słonecznym Klubie Mam, w którym po raz drugi zorganizowano Swap Party. Gdy w portfelu pusto, a dziecko wyrasta ze swoich ubrań, taka akcja jest na wagę złota. Polega ona na tym, że każdy przynosi ubrania, które wymienia na żetony. Te z kolei może zamienić na inne ubrania. Dzięki temu w łatwy sposób można pozbyć się za małych rzeczy i wejść w posiadanie nowych i większych dla swojej pociechy.

Każdy chętny mógł przynieść maksymalnie dwadzieścia ubranek dla dzieci i dziesięć dla dorosłych. Tym razem zainteresowani przynieśli tylko ubranka dla dzieci, ale było w czym wybierać. Rodzice oddali, co zbędne i stali się posiadaczami wartościowych dla nich rzeczy.
       – Te ubranka, które zostały i nikt ich nie chciał, również są bardzo potrzebne – tłumaczy organizatorka akcji Anna Nowak-Ludziejewska. – Biblioteka, tak jak poprzednio, przekaże je na cele charytatywne tym, którzy ich najbardziej potrzebują.
       Swap Party u Słonecznych Mam odbyło się po raz drugi. – Mam ogromną nadzieję, że ta akcja będzie organizowana co sezon – mówi Anna Nowak-Ludziejewska. – Już po dzisiejszej widać, że zainteresowanie wzrasta, ponieważ przyszło więcej chętnych niż poprzednio. Skoro ludzie przychodzą, to znaczy, że jest na coś takiego zapotrzebowanie.
       Słoneczny Klub Mam działający przy filii nr 6 Biblioteki Elbląskiej organizuje swoje spotkania we wtorki o godz. 10 i w środy o godz. 16.
      
      
K
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama