UWAGA!

Świąteczna zbiórka w Ogrodach zakończona

W piątek 23 grudnia w Centrum Handlowym Ogrody zakończyła się świąteczna akcja charytatywna prowadzona wspólnie z Fundacją Elbląg na rzecz Funduszu Dzieci Niepełnosprawnych „Słonik”. Wolontariusze miesiąca zebrali dla „Słonika” blisko 26,5 tys. zł.

Wolontariuszami była młodzież z czternastu elbląskich szkół średnich i gimnazjów oraz stypendyści „Słonika”. Prowadzili oni zbiórkę datków do puszek przy kasach, w zamian pakując zakupy klientom hipermarketu Carrefour. W ciągu miesiąca zebrali w ten sposób prawie 26,5 tysiąca zł. Największą kwotę pieniędzy - blisko 2 900 zł - uzbierali uczniowie Zespołu Szkół Gospodarczych.
     - Niezależnie jednak od wysokości zebranych kwot przez poszczególne szkoły wszystkim uczniom należą się wyrazy uznania i serdeczne podziękowanie za udział w akcji – mówi Anna Krakowska, manager d/s promocji CH Ogrody. – Celem akcji było bowiem zebranie pieniędzy na stypendia dla niepełnosprawnych dzieci i młodzieży z Elbląga i okolic.
     Uroczyste zakończenie akcji charytatywnej oraz przekazanie nagród szkołom, którym udało się uzbierać najwyższą kwotę pieniędzy, odbędzie się już w styczniu 2006 r. Fundatorami nagród jest Fundacja Elbląg, Centrum Handlowe „Ogrody”, Carrefour, EPRT, EDBA oraz Optima.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama