UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Świątecznie i dla potrzebujących

2020-12-29
Aktualizowany 2020-12-30 10:07
 
Elbląg, Świątecznie i dla potrzebujących
fot. nadesłana

Bank Żywności z powodu pandemii nie mógł w tym roku zorganizować otwartego spotkania wigilijnego dla swoich beneficjentów. W zamian przyjął od prezydenta Elbląga 100 posiłków złożonych z potraw świątecznych ufundowanych przez miasto. 

Dzień przed Wigilią rozdaliśmy je przy pomocy współpracujących z nami organizacji. Część otrzymali bezpośredni beneficjenci Banku Żywności wraz z dodatkowym, świątecznym prezentem w postaci czapki i szalika, zrobionymi na drutach przez członków i sympatyków stowarzyszenia „Bufet potrzeb”. Prezenty oraz wigilijne posiłki wręczali wolontariusze z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1: Wiktoria Boniecka, Jakub Smołynec, Mateusz Ciosek, Jakub Ryś, Damian Straszkiewicz, Arsen Karamyan i Maciej Piątek. I obdarowanym, i wolontariuszom przyniosło to dużo radości.

Bank Żywności uczestniczył też w akcji TVN „Pomagajmy sobie”. Wybraliśmy dwie organizacje, które mogły skorzystać z programu. Były to PSONI Koło w Elblągu oraz Chrześcijańska Misja Pomocy Osobom Uzależnionym „Nowa Nadzieja” w partnerstwie z Bankiem Żywności. Wśród podopiecznych Nowej Nadziei są głównie osoby bezdomne. Wybrana również przez Bank restauracja Wiarus dostarczyła w ciągu 11 dni 650 posiłków – w Wigilię dodatkowe 2 posiłki na dni świąteczne. Były to pożywne, smaczne dwudaniowe obiady., które otrzymało 50 osób.

Teresa Bocheńska, prezes Banku Żywności w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama