UWAGA!

Świąteczny Bieg na Sześć Łap już w sobotę

Elbląg, plakat nadesłany
plakat nadesłany

W najbliższą sobotę, 12 grudnia o godz. 10 odbędzie się kolejna edycja Biegu na Sześć Łap – czyli cyklicznego spotkania miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu z bezdomnymi psami z elbląskiego schroniska OTOZ Animals. Zapisy drogą mailowa lub na facebookowym profilu akcji.

Będzie to już 14. edycja akcji, której głównym celem jest promocja adopcji bezdomnych zwierząt. Przy okazji organizatorzy chcą zachęcić elblążan do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Uczestnicy akcji dzieleni są na grupę biegową oraz spacerową. Dzięki temu w spotkaniu mogą wziąć udział wszyscy, bez względu na poziom kondycji.
       Tym razem motywem przewodnim biegu będą Święta Bożego Narodzenia, dlatego też zachęcamy wszystkich uczestników do świątecznego ubioru, a także do przygotowania prezentów dla schroniskowych zwierząt. Może to być karma, stara pościel, koce czy ręczniki, które bardzo przydadzą się w schronisku podczas zbliżającej się zimy.
       Spotkanie uczestników odbędzie się na parkingu leśnym przy wiacie Rusałka, który znajduje się przy drodze 504 (droga na Braniewo), w odległości ok. 300 m za schroniskiem (w stronę Dąbrowy). Zapisy na bieg można wysyłać drogą mailową (6lapelblag@gmail.com) lub w wiadomości na facebookowym profilu akcji.
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama