UWAGA!

Światowy Dzień Bez Tytoniu

 Elbląg, Światowy Dzień Bez Tytoniu

W ramach obchodów Światowego Dnia Bez Tytoniu, który przypada 31, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Elblągu zorganizował konkurs plastyczny pod nazwą „Młodość Wolna od Papierosa”. Konkurs skierowany był do uczniów klas IV-VI szkół podstawowych miasta Elbląg i powiatu elbląskiego. Ideą przewodnią konkursu była profilaktyka uzależnień od papierosów tradycyjnych i elektronicznych oraz pogłębianie wiedzy na temat skutków ich stosowania.

Zadaniem uczestników konkursu było stworzenie pracy plastycznej o tematyce antytytoniowej. Każda szkoła mogła zgłosić do konkursu 10 prac.

Komisja konkursowa, oceniała prace konkursowe uwzględniając: treść hasła i jego oryginalność, walory artystyczne pracy, estetykę wykonania oraz zgodność z regulaminem. Komisja spośród wszystkich zgłoszonych prac nagrodziła 6 oraz 15 z nich wyróżniła.

Wszystkie nagrodzone i wyróżnione w konkursie prace będzie można oglądać budynku w Szkoły Policealnej im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu przy ul. Saperów 14E od 31 maja do 30 czerwca.

Wyniki zostaną również opublikowane na stronie internetowej Szkoły Policealnej im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu oraz na stronie FB Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Elblągu.

Laureaci konkursu:

I miejsce: Oliwia Brzostko SP Nr 4 w Elblągu kl. V; Aleksandra Strzelec SP Nr 1 w Elblągu kl. IV

II miejsce: Jakub Bednarz SP Nr 15 w Elblągu kl. V; Maciej Klucznik SP Nr 11 w Elblągu kl. IV

III miejsce: Lena Chwoszcz SP w Żurawcu kl. V; Joanna Żukowska SP 2 w Pasłęku kl. VI

Wyróżnienia: Hubert Kopal SP 2 w Pasłęku kl. VI; Anna Demczak SP Nr 2 w Pasłęku kl. V; Ewa Żukowska SP 2 w Pasłęku kl. V; Oliwia Linczerska SP 6 w Elblągu kl. V; Alicja Koksa SP 4 w Elblągu kl. V; Marta Seroka SP 12 w Elblągu kl. IV; Milena Janiec SP Nr 15 w Elblągu kl. VI; Damian Kossakowski SP 15 w Elblągu kl. V; Antoni Połajdowicz SP Nr 15 w Elblągu kl. V; Wiktoria Grabowska SP Nr 15 w Elblągu kl. VI; Lena Brewko PSP SPSK w Bielicy kl. IV; Natalia Robak PSP SPSK w Bielicy kl. IV; Kinga Wielgosik SP w Żurawcu kl. V; Karol Stefański SP w Żurawcu kl. V; Róża Wieleńska Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Nr 4 w Elblągu.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama