UWAGA!

Święto wyprzedaży CH Ogrody

 
Elbląg, Święto wyprzedaży CH Ogrody
fot. nadesłana

W najbliższy piątek, 24 listopada z okazji tzw. Black Friday sklepy w CH Ogrody zaoferują wyjątkowe promocje. Blisko 60 sklepów przygotowało promocje sięgające nawet 75 proc. To doskonała okazja, aby rozpocząć polowanie na świąteczne upominki, tym bardziej, że wielu sprzedawców postanowiło przedłużyć promocje do końca weekendu.

Black Friday to, w amerykańskiej tradycji, moment największych wyprzedaży przypadający na piątek zaraz po Święcie Dziękczynienia. Tradycja zakupowa zza oceanu dotarła również do Polski, dlatego w najbliższy piątek – 24 listopada – salony w CH Ogrody zaoferują wyjątkowe obniżki
       Ci, którzy obawiają się, że mogą nie zdążyć kupić swojego wypatrzonego produktu, mogą skorzystać z promowanej w centrum usługi „click and collect”, dokonując zakupu w wybranym sklepie internetowym i wybierając opcję odbioru produktu w galerii. To pozwoli na ewentualną wymianę rozmiaru czy produktu „od ręki”. Film instruktażowy dotyczący usługi można znaleźć tutaj.
       Szczegółowe informacje o promocjach na Blsck Friday dostępne są na stronie.
      
       CH Ogrody, Elbląg
       Centrum Handlowe Ogrody to pierwszy, powstały w 2002 roku, kompleks handlowo-usługowy w Elblągu, którego rozbudowa zakończyła się w 2015 roku. Obecnie, Ogrody to największa i najbardziej nowoczesna galeria handlowa w regionie, o powierzchni użytkowej 42 tys. mkw, ze 110 lokalami handlowo-usługowymi i restauracjami na dwóch poziomach, kompleksem kinowym, oraz trzypoziomowym parkingiem. Wśród najemców centrum znajdują się między innymi: Carrefour, Multikino, H&M, KFC, McDonald’s, Media Markt, TK Maxx, Euro RTV AGD, Mango, Empik, CCC, Go Sport, Douglas, Smyk, Hebe, Rossmann. Inwestorem obiektu jest CPI Property Group Poland. Galerią zarządza Cushman & Wakefield.
      
      
---------- Artykuł reklamowy ---------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama