UWAGA!

Świętuj roczek z KoloroweParty.pl

2019-08-07
07:00
 

Organizujesz urodziny, imprezę, bal czy uroczystą kolację? Jest na mapie Elbląga takie miejsce, którego nie możesz przeoczyć przy tej okazji: pierwszy i jedyny specjalistyczny sklep KoloroweParty.pl, mieszczący się na ulicy Ogólnej 51 (Jar - na przeciwko Filii Biblioteki Elbląskiej).

Znajdziesz u nas wszystko co potrzebne, by Twoja impreza nabrała kolorów: pełną paletę przeróżnych balonów renomowanych producentów włoskich, angielskich i amerykańskich, girlandy, zawieszki, jednorazowe zastawy, serwetki i wiele wiele innych.
       Na miejscu możesz liczyć na profesjonalną pomoc w doborze dekoracji, popartą nie tylko wieloletnim doświadczeniem, ale przede wszystkim licznymi szkoleniami i warsztatami.
       - 4 sierpnia obchodziliśmy swoje pierwsze urodziny, ale ponieważ przygotowaliśmy dla naszych Klientów kilka niespodzianek, chcemy świętować dłużej. Dlatego w środę, 7 sierpnia zapraszamy na inaugurację naszych urodzin, które swoją kulminację będą miały w sobotę, 10 sierpnia - mówi Joanna Arlik, właścicielka sklepu. Od środy startujemy z różnymi promocjami. W sobotę zapraszamy rodziców wraz z pociechami - mniejszymi i większymi - do naszego sklepu, gdzie podczas mini festynu czekać będą różne atrakcje.

 

Zaczynamy o godz. 10. Zachęcamy też do śledzenia naszego facebookowego profilu, na którym znajdziecie wszystkie informacje o urodzinowych promocjach. A wiele z naszych produktów znajdziesz na pasażu.
      
       Do zobaczenia w naszym kolorowym świecie.
       Zespół KoloroweParty.pl
      

----- artykuł sponsorowany ------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej