UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

„Szansa” czy „Słonik”?

 

Mimo trwających wakacji warto pomyśleć przez moment o kolejnym roku szkolnym. Tym bardziej, że może to pomóc w nauce czy pokryciu kosztów związanych ze szkołą. Fundacja Elbląg ogłosiła kolejną edycję Programów Stypendialnych „Szansa” i „Słonik”.

Już po raz kolejny Fundacja Elbląg ogłosiła nabór wniosków do Programu Stypendialnego „Szansa” i „Słonik. Celem programów stypendialnych jest wspieranie dzieci i młodzieży uzdolnionej lub niepełnosprawnej w zdobywaniu wykształcenia pozwalającego im na aktywne życie społeczne i zawodowe. O stypendium mogą się ubiegać uczniowie i studenci będący stałymi mieszkańcami Elbląga i powiatu ziemskiego elbląskiego. Stypendia „Szansy” i „Słonika” są wsparciem finansowym i zostaną przyznane na rok szkolny 2011/2012, tj. na 10 miesięcy.

 


       Szczegółowe kryteria zawarte są w regulaminach dostępnych na stronie internetowej www.fundacja.elblag.pl. Tu też dostępne są do pobrania formularze wniosków. Należy je złożyć osobiście lub za pośrednictwem poczty w biurze Fundacji Elbląg przy ul. Zw. Jaszczurczego 17 do 9 września br.
       Dodatkowych informacji nt. programów można uzyskać pod nr tel. 55 236 98 88, e-mail: biuro@fundacja.elblag.pl bądź bezpośrednio w biurze.
       Stypendia finansowane ze środków Fundacji im. Stefana Batorego, Urzędu Miejskiego w Elblągu, darowizn od osób prywatnych i firm, wpłat z tytułu 1% podatku, dochodów ze zbiórki publicznej oraz odsetek od lokat funduszy.
      

Karolina Trojan, Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • My poprosimy o umożliwienie edukacji niewidomej młodzieży z Elbląga i okolic. Szczegóły:www. pzn. org. pl zakładka-kontakt.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  florek PJN(2011-07-23)
 • do Fundacji - Jakie to są kwoty? znowu kilka stypendiów a szum taki ? czy może w końcu prawdziwe pieniadze? tylu sponsorów przecież. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zainteresowany 85(2011-07-23)
 • Jak Ci mało to wcale nie musisz się ubiegać. A spróbuj się napracować na te „ kilka” stypendiów. Sam palcem nie kiwniesz a chcesz kasy-do roboty jak ci mało!!!!! Szum-może po prostu informacja, żeby ludzie wiedzieli kiedy mogą się ubiegać, żeby nie było komentarzy, że dla znajomków-jak o czymś piszą to źle, jak nie piszą też źle-weź się puknij w łeb. A gdybyś naprawdę chciał wiedzieć to zajrzyj sieroto do regulaminu lub zadzwoń jak masz problemy z czytaniem
 • PZN-co to ma do rzeczy? Fundacja nie utrudnia nauki niewidomym, a niepełnosprawni mogą się ubiegać o stypendium, więc może ten wniosek na inne forum?
 • Moja koleżanka miała Szansę i dzięki temu mogła kupić to co jej było potrzebne do nauki. W domu się nie przelewało, a stypendium, nawet najniższe, to już ulga
 • Pytasz co ma fundacja z PZN?Ma wiele, współpraca pomiędzy organizacjami, dzięki której młodzieź także ta niewidoma w Elblągu, ma szansę na w miarę normalne życie i edukację w Elblągu. Zapraszam na ul. Traugutta 36 do biura PZN www. pzn. org. pl
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  florekPJN(2011-07-24)
 • Florku, to niech PZN zaproponuje współpracę fundacji, kto ma do kogo przyjść, jak sądzisz? Stypendia są dla niepełnosprawnych-zatem dla niewidomych również, więc nikt nie broni się o nie ubiegać, a jak PZN może poprzeć i uzasadnić nawet pisemnie wniosek takiej osoby starającej się o stypendium. Ale to nie wystarczy wpis w komentarzach, żeby ktoś do Ciebie przybiegł i zapytał w czym pomóc. Zadzwon, napisz, przyjdź :)
 • Ja jestem członkiem, nie jestem w zarządzie elbląskiego PZN. , a szkoda, bo by nie było tak drętwoTymi wpisami motywuję panią prezes koła, może się ruszy?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  florekPJN(2011-07-24)
 • do anonima z wadomości 3 - jeżeli reprezentujesz Fundację to straszne że taki agresywny typ wypowiada się na forum. a w regulaminie nie ma informacji ile pieniędzy fundacja przeznacza na te konkursy. i wstyd Fundacja za takie posty
Reklama