UWAGA!

„Szansa” i „Słonik” czekają

 
Elbląg, „Szansa” i „Słonik” czekają

Już jutro w szkołach rozlegnie się dawno niesłyszany pierwszy dzwonek. Książki i zeszyty znowu wrócą do porządku dziennego. Aby wspomóc w edukacji uczniów z elbląskich szkół i okolic w tym roku szkolnym, Fundacja Elbląg ogłosiła nabór wniosków do programów stypendialnych. Termin składania wniosków upływa 9 września.

Fundacja Elbląg po raz kolejny ogłosiła nabór wniosków do Programu Stypendialnego „Szansa" i „Słonik (dla niepełnosprawnych). Celem programów stypendialnych jest wspieranie dzieci i młodzieży uzdolnionej lub niepełnosprawnej w zdobywaniu wykształcenia pozwalającego im na aktywne życie społeczne i zawodowe. O stypendium mogą się ubiegać uczniowie i studenci będący stałymi mieszkańcami Elbląga i powiatu ziemskiego elbląskiego. Stypendia „Szansy" i „Słonika" są wsparciem finansowym i zostaną przyznane na rok szkolny 2011/2012, na 10 miesięcy.
       Szczegółowe kryteria zawarte są w regulaminach dostępnych na www.fundacja.elblag.pl. Tu też dostępne są do pobrania formularze wniosków. Należy je złożyć do 9 września br. osobiście w biurze Fundacji Elbląg przy ul. Zw. Jaszczurczego 17 w godzinach 8-16 lub za pośrednictwem poczty. Dodatkowych informacji na temat programów można uzyskać pod nr tel. 55 236 98 88, e-mail: biuro@fundacja.elblag.pl bądź bezpośrednio w biurze.
      
       Stypendia finansowane ze środków Fundacji im. Stefana Batorego, Urzędu Miejskiego w Elblągu, darowizn od osób prywatnych i firm, wpłat z tytułu 1% podatku, dochodów ze zbiórki publicznej oraz odsetek od lokat funduszy.
      

      
Karolina Trojan, Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama