UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

„Szansa” i „Słonik” czekają

 
Elbląg, „Szansa” i „Słonik” czekają

Już jutro w szkołach rozlegnie się dawno niesłyszany pierwszy dzwonek. Książki i zeszyty znowu wrócą do porządku dziennego. Aby wspomóc w edukacji uczniów z elbląskich szkół i okolic w tym roku szkolnym, Fundacja Elbląg ogłosiła nabór wniosków do programów stypendialnych. Termin składania wniosków upływa 9 września.

Fundacja Elbląg po raz kolejny ogłosiła nabór wniosków do Programu Stypendialnego „Szansa" i „Słonik (dla niepełnosprawnych). Celem programów stypendialnych jest wspieranie dzieci i młodzieży uzdolnionej lub niepełnosprawnej w zdobywaniu wykształcenia pozwalającego im na aktywne życie społeczne i zawodowe. O stypendium mogą się ubiegać uczniowie i studenci będący stałymi mieszkańcami Elbląga i powiatu ziemskiego elbląskiego. Stypendia „Szansy" i „Słonika" są wsparciem finansowym i zostaną przyznane na rok szkolny 2011/2012, na 10 miesięcy.
       Szczegółowe kryteria zawarte są w regulaminach dostępnych na www.fundacja.elblag.pl. Tu też dostępne są do pobrania formularze wniosków. Należy je złożyć do 9 września br. osobiście w biurze Fundacji Elbląg przy ul. Zw. Jaszczurczego 17 w godzinach 8-16 lub za pośrednictwem poczty. Dodatkowych informacji na temat programów można uzyskać pod nr tel. 55 236 98 88, e-mail: biuro@fundacja.elblag.pl bądź bezpośrednio w biurze.
      
       Stypendia finansowane ze środków Fundacji im. Stefana Batorego, Urzędu Miejskiego w Elblągu, darowizn od osób prywatnych i firm, wpłat z tytułu 1% podatku, dochodów ze zbiórki publicznej oraz odsetek od lokat funduszy.
      

      
Karolina Trojan, Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama