UWAGA!

„Szansa” i „Słonik”. Mija termin składania wniosków

 
Elbląg, „Szansa” i „Słonik”. Mija termin składania wniosków
fot. nadesłana

Już tylko przez nieco ponad tydzień Fundacja Elbląg przyjmować będzie wnioski do programów stypendialnych „Szansa” i „Słonik”. Termin upływa 10 września.

Aby móc ubiegać się o stypendia „Słonika” czy „Szansy” należy spełnić określone w regulaminie kryteria.
       Program Stypendialny „Słonik” skierowany jest do niepełnosprawnych uczniów i studentów do 28 roku życia, będących w trudnej sytuacji materialnej, mieszkających na stałe w Elblągu lub na terenie powiatu elbląskiego ziemskiego.
       Program Stypendialny „Szansa” skierowany jest do uczniów gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, policealnych oraz studentów będących w trudnej sytuacji materialnej, osiągających szczególnie wysokie wyniki nauczania lub wybitnie uzdolnionych w wybranym kierunku, będący stałymi mieszkańcami Elbląga lub powiatu elbląskiego ziemskiego.
       Celem programów stypendialnych jest wspieranie dzieci i młodzieży niepełnosprawnej lub uzdolnionej w zdobywaniu wykształcenia pozwalającego im na aktywne życie zawodowe i społeczne. Stypendia „Szansy” i „Słonika” zostaną przyznane na okres 10 miesięcy, czyli na rok szkolny 2013/2014.
       Szczegółowe kryteria zawarte są w regulaminach dostępnych na stronie www.fundacja.elblag.pl. Tu też można pobrać formularze wniosków, które złożyć należy w biurze Fundacji Elbląg osobiście lub przesłać za pośrednictwem poczty do 10 września. Dodatkowych informacji na temat programów stypendialnych można uzyskać pod nr tel. 55 236 98 88, drogą mailową biuro@fundacja.elblag.pl lub osobiście w biurze Fundacji przy ul. Związku Jaszczurczego 17 w godz. 8-16.
      
Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama