UWAGA!

Szczęśliwy przedszkolak z Balonikiem

2013-09-15
15:00
 
Szczęśliwy przedszkolak z Balonikiem

Na przełomie września i października swoją działalność zainauguruje Niepubliczne Przedszkole Balonik. Zapraszamy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Atutem Balonika są różnorodne zajęcia, w tym warsztaty: karate, języka angielskiego, logopedyczne, rytmiki oraz gimnastyki korekcyjnej. Lista zajęć w ofercie jest otwarta i będzie ewaluowała wraz z potrzebami dzieci oraz oczekiwaniami rodziców.

Bazę lokalową przedszkola stanowi nowoczesny i przestronny budynek wraz z przyległym terenem zlokalizowany przy ul. Legionów 31. 
       Oprócz szerokiej oferty dodatkowych zajęć, atutem przedszkola są „kameralne” warunki opieki nad dziećmi - w przedszkolu docelowo przebywać będzie 44 dzieci, podzielonych na dwie grupy. Każda grupa ma do dyspozycji oddzielne kondygnacje budynku (parter i I piętro) wraz z szatniami, łazienkami oraz przede wszystkim kolorowymi salami wyposażonymi w sprzęt do zabaw ruchowych, m.in. ścianę wspinaczkową oraz drabinki, ławki i materace gimnastyczne.
      
       O opiekę, wychowanie i wysoki poziom zajęć dydaktycznych zadba pełna entuzjazmu i kreatywnych pomysłów wykwalifikowana kadra. Podstawa programowa wychowania przedszkolnego będzie realizowana w oparciu o projekty autorskie nauczycieli.
       W założeniach przedszkola jest wdrożenie Metody Dobrego Startu Marty Bogdanowicz. Metoda reprezentuje polisensoryczne, aktywne podejście do pracy z dziećmi. Przede wszystkim  ma zastosowanie w profilaktyce niepowodzeń szkolnych, diagnozowaniu ich przyczyn, korekcji zaburzeń i w edukacji.
      
       Docelowo placówka będzie objęta codziennym profesjonalnym wsparciem psychologicznym. Takie podejście do procesu wychowania i edukacji dzieci pozwoli na szybką eliminację niepożądanych emocji, zachowań i efektywną współpracę z rodzicami.
       Stawiamy na "balonikowe" przedszkolaki o wysokiej samoocenie i samoregulacji zachowań, bo pozytywnie myślące i odporne na porażki dziecko, to szczęśliwe dziecko.
       Przedszkole Balonik to przedszkole partnerskie ściśle współpracujące z rodzicami w celu adaptacji dziecka w przedszkolu oraz instytucjami, organizacjami integrującymi ze środowiskiem. Nowością będzie propozycja i możliwość obserwowania przez rodziców swoich pociech podczas zajęć w przedszkolu za pośrednictwem monitoringu w wersji online.
      
       Ta atrakcyjna oferta dla dzieci oraz rodziców jest dostępna za jedyne 440 zł miesięcznie. Opłata zawiera wszystkie koszty związane z opieką, zajęciami i wyżywieniem.

      
       Naszym celem jest uśmiech dziecka i satysfakcja rodziców. Wznosimy się wysoko, ponieważ Balonik to:
      
 • B jak bajecznie poprzez rozbudzanie i rozwijanie wyobraźni dziecka w doświadczaniu świata, przeżywaniu emocji, uczeniu się wzorców zachowań
 •  
 • A jak atrakcyjnie poprzez realizację planu pracy obfitującego w fascynujące wydarzenia
 •  
 • L jak logicznie poprzez gry i zabawy rozwijające myślenie, koncentrację uwagi i hartowanie dziecięcej odporności
 •  
 • O jak optymistycznie poprzez budowanie pogodnej, radosnej atmosfery wyzwalającej pozytywne myślenie u dzieci
 •  
 • N jak naturalnie poprzez edukację jako samowolny proces zachodzący w dziecku, a nie wymuszony przez nauczyciela;
 •    dostrzeganie i wzmacnianie każdego sukcesu dziecka
 •  
 • I jak innowacyjnie poprzez niestandardowe, autorskie projekty wychowawczo-edukacyjne
 •  
 • K jak kreatywnie poprzez twórczą działalność zabawową i edukacyjną dzieci.
Przedszkole Balonik będzie czynne:
       od poniedziałku do piątku w godz. 6.30-18.30
       oraz w soboty w godz. 8.00 - 15.00 (przy minimalnej liczbie zgłoszonych 10 dzieci)
.
Zapraszamy dzieci i rodziców
       Zgłoszenia dzieci przyjmowane są telefonicznie pod numerem 507 038 397
      
Przedszkole Balonik
       ul. Legionów 31
      
82-300 Elbląg 

      
--- Reklama ---
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej