UWAGA!

Szesnastka zwycięzcą Spartakiady

 
Elbląg, Szesnastka zwycięzcą Spartakiady
fot. nadesłana

IV edycja Międzyświetlicowej Spartakiady Szkół Podstawowych już za nami. Po dwóch turach kwalifikacyjnych w wielkim finale spotkało się osiem szkół: SP nr 9, SP nr 11, SP nr 12, SP nr 15, SP nr 16, SP nr 18, SP z Nowakowa i SP ze Zwierzna. Uczestnicy imprezy mierzyli się ze sobą w konkurencjach sportowych, w których należało wykazać się sprawnością, szybkością i dokładnością.

Pod czujnym okiem sędziów biegali, robili slalomy, skakali na piłkach, odbijali i toczyli je; śmiechu i emocji było co nie miara! Młodzi sportowcy dali z siebie naprawdę wszystko, ale i tak najważniejsza dla nas wszystkich była dobra zabawa! Mamy przyjemność poinformować, że pierwsze miejsce zajęła SP nr 16, drugie miejsce SP nr 12, trzecie miejsce przypadło w udziale SP nr 11. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas i już teraz zapraszamy wszystkie zespoły na piątą edycję imprezy, która odbędzie się już za rok.
       Dziękujemy serdecznie Gimnazjum nr 6 za pomoc w przeprowadzeniu imprezy. Podziękowania należą się także zespołowi cheerleaderek z naszej szkoły za uświetnienie Spartakiady swoim występem.
      
Szkoła Podstawowa nr 16 w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama