UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Szkolenie detektywistyczne

Elbląg, Szkolenie detektywistyczne

Jesteś studentem? Chcesz wcielić się w rolę detektywa i nauczyć się zbierać odciski palców? 14 października w godzinach 16 - 20 w siedzibie Stowarzyszenia Elbląg Europa odbędzie się szkolenie na temat daktyloskopii oraz gra "na tropie przestępcy".

Podczas szkolenia studenci będą uczyli się zabezpieczania śladów linii papilarnych oraz poznają zarys innych dziedzin kryminalistycznych t.j traseologii (m.in odciski śladów obuwia) cheiloskopii (odciski śladów ust).
       Warsztaty poprowadzą technicy kryminalistyki z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.
       Zdobytą wiedzę uczestnicy będą mogli wykorzystać podczas gry miejskiej. Wcielą się oni w rolę detektywów i będą rozwiązywali zagadkę kryminalistyczną.
       Kolejnym zadaniem studentów będzie przeprowadzenie zajęć pozalekcyjnych dla dzieci na temat daktyloskopii w ramach Programu PROJEKTOR-wolontariat studencki, projekt Młody Nobel (jedno spotkanie).
       Zapewniamy niezbędne materiały, certyfikat oraz poczęstunek. Siedziba Stowarzyszenia mieści się w budynku przy ul. Warszawskiej 55.
       W celu zgłoszenia się na szkolenie należy wypełnić formularz (projektor.elblageuropa.pl) i wysłać go na adres a.lawecka@projektor.org.pl do dnia 11 października.
       Ilość miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.
      
       Szkolenie współfinansowane ze środków Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza w ramach akcji "Młody Nobel".
      
Aleksandra Ławecka, koordynatorka programu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama