UWAGA!

Szkolenie z tworzenia i funkcjonowania organizacji

Elbląg, Szkolenie z tworzenia i funkcjonowania organizacji

Samo założenie organizacji pozarządowej nie jest skomplikowane, sztuką jest jednak zaplanowanie jej działań, wykorzystywanie możliwości, jakie jej przysługują, sprawne nią zarządzanie. I o tym będzie szkolenie, które odbędzie się w Miłomłynie, w dniach 23-24 lutego. Udział w nim jest bezpłatny, zgłoszenia chętnych z Elbląga i powiatu elbląskiego przyjmuje Stowarzyszenie ESWIP.

Organizacje pozarządowe zakładane są przez osoby, które chcą działać na rzecz bliskiego sobie celu społecznie użytecznego. Może to być realizacja działań służących rozwojowi i integracji młodzieży, działalność związana z ochroną środowiska, przeciwdziałanie bezrobociu czy rozwój sportu, np. poprzez prowadzenie klubu sportowego.
       Jak te chęci przekuć na działalność organizacji? Tego podczas szkolenia uczyć będzie Krzysztof Leończuk – wieloletni konsultant i trener Ośrodka Wspierania Organizacji Pozarządowych z Białegostoku. Organizator zapewnia materiały szkoleniowe, nocleg oraz wyżywienie, nie zapewnia natomiast dojazdu na miejsce szkolenia. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 lutego 2013 w biurze Stowarzyszenia ESWIP, ul. Związku Jaszczurczego 17, drogą mailową, pod adresem j.ocalewicz@eswip.pl lub faksem – 55 235 33 88.
       Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia można uzyskać w Infopunkcie OWIES: ul. Związku Jaszczurczego 17, 82-300 Elbląg, tel.: 55 236 27 16. Osobą kontaktową w sprawach dotyczących oferty jest specjalista ds. informacji i promocji OWIES: Justyna Ocalewicz, e-mail: j.ocalewicz@eswip.pl. Dokumenty są do pobrania na stronie www.owies.org.pl.
      
      
Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „OWIES – Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu”.
       Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Stowarzyszenie ESWIP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama