UWAGA!

Szkolny kalendarz

 
Elbląg, Szkolny kalendarz
fot. nadesłana

Po raz kolejny ukazał się kalendarz, który od kilkunastu lat powstaje cyklicznie z inicjatywy SP nr 25 oraz działającego przy szkole Stowarzyszenia Mrowisko. Każdy miesiąc ozdobiony jest pracami dzieci. Autorzy prac zamieszczonych w kalendarzu to laureaci konkursu plastycznego „Razem się bawimy, razem się uczymy” skierowanego był do uczniów szkół podstawowych i przedszkoli naszego miasta.

Jak co roku na konkurs wpłynęło mnóstwo prac, a jury wybrało te, które są najpiękniejsze, najbardziej wymowne, pokazujące integrację i tolerancję. Wśród nagrodzonych są prace młodych artystów z następujących placówek: Przedszkola nr 26, Przedszkola nr 3, Niepublicznego Przedszkola „Przyjaciele Kubusia”, Przedszkola nr 8, Szkoły Podstawowej nr 25, Szkoły Podstawowej nr 12, Szkoły Podstawowej nr 8 i III Oddziału Terapeutyczno-Edukacyjnego. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy.
       Uroczyste wręczenie nagród laureatom odbędzie się 21 grudnia w Szkole Podstawowej nr 25, przy ulicy Wyżynnej 3.
       Kalendarz zdobi już wiele ścian różnych instytucji, darczyńców i domów prywatnych. Jest niezwykle kolorowy, czytelny i bardzo merytoryczny. Dodatkowo wzbogacony jest informacjami, których trudno szukać gdzie indziej.
      
Irena Ośka, rzecznik prasowy ZS nr 2
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama