UWAGA!

Targi Seniora już wkrótce w Światowidzie

 
Elbląg, Targi Seniora już wkrótce w Światowidzie

Już w najbliższy piątek o godz. 11 CSE „Światowid” zaprasza do sali widowiskowo-sportowej na Targi Seniora. Podczas spotkania będzie możliwość zbadania poziomu cukru we krwi i wykonania innych podstawowych badań zdrowotnych, ponieważ swoje stoisko będą tu mieli przedstawiciele Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. Będzie można także porozmawiać o systemie emerytalnym z pracownikami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, oddział w Elblągu czy skorzystać z porad prawnych.

- Na stoisku elbląskich Amazonek będzie można nauczyć się na fantomie samobadania piersi – mówi Magdalena Czarnocka-Kaptur, zastępca dyrektora CSE „Światowid”, organizatorka targów. – Targi rozpocznie występ grupy wokalnej, którą od początku realizacji projektu „Akademia możliwości – przez wspólne pasje do wspólnych działań” prowadzi w „Światowidzie” Urszula Zajko-Olejniczak.
       Ponadto w programie targów, które planowane są do godz. 17, znalazły się konkursy z nagrodami i warsztaty plastyczne (w godzinach 12.00 – 12.45 i 15.00 – 15.45).
      
       - Do udziału zaprosiliśmy specjalistów, którzy wygłaszać będą prelekcje na temat zdrowia, bezpieczeństwa finansowego seniora czy bezpieczeństwa seniora w ogólnym pojęciu – dodaje Magdalena Czarnocka-Kaptur. – Spotkanie, które organizujemy pod hasłem „Teraz My!” uatrakcyjnią występy artystyczne. Mamy nadzieję że będzie to wydarzenie cykliczne.
      
       Patronat honorowy nad Targami Seniora objęli Gustaw Marek Brzezin - marszałek województwa warmińsko-mazurskiego i Witold Wróblewski - prezydent Elbląga. Szczegółowy program dostępny jest na stronie.
      
CSE "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Obserwując stwierdzam że rozbudowy budynku Światowida nie będzie. Po co nas oszukujecie.
  • Jak ma istnieć bezpieczeństwo seniora, skoro na jego finansach pasą się milusińscy, ich mamuśki ze swoimi lumpami włącznie. Co potwierdzą - nie udowodnią, dyspozycyjni tajni szwiadkowie.
Reklama