UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Targi Seniora już wkrótce w Światowidzie

 
Elbląg, Targi Seniora już wkrótce w Światowidzie

Już w najbliższy piątek o godz. 11 CSE „Światowid” zaprasza do sali widowiskowo-sportowej na Targi Seniora. Podczas spotkania będzie możliwość zbadania poziomu cukru we krwi i wykonania innych podstawowych badań zdrowotnych, ponieważ swoje stoisko będą tu mieli przedstawiciele Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. Będzie można także porozmawiać o systemie emerytalnym z pracownikami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, oddział w Elblągu czy skorzystać z porad prawnych.

- Na stoisku elbląskich Amazonek będzie można nauczyć się na fantomie samobadania piersi – mówi Magdalena Czarnocka-Kaptur, zastępca dyrektora CSE „Światowid”, organizatorka targów. – Targi rozpocznie występ grupy wokalnej, którą od początku realizacji projektu „Akademia możliwości – przez wspólne pasje do wspólnych działań” prowadzi w „Światowidzie” Urszula Zajko-Olejniczak.
       Ponadto w programie targów, które planowane są do godz. 17, znalazły się konkursy z nagrodami i warsztaty plastyczne (w godzinach 12.00 – 12.45 i 15.00 – 15.45).
      
       - Do udziału zaprosiliśmy specjalistów, którzy wygłaszać będą prelekcje na temat zdrowia, bezpieczeństwa finansowego seniora czy bezpieczeństwa seniora w ogólnym pojęciu – dodaje Magdalena Czarnocka-Kaptur. – Spotkanie, które organizujemy pod hasłem „Teraz My!” uatrakcyjnią występy artystyczne. Mamy nadzieję że będzie to wydarzenie cykliczne.
      
       Patronat honorowy nad Targami Seniora objęli Gustaw Marek Brzezin - marszałek województwa warmińsko-mazurskiego i Witold Wróblewski - prezydent Elbląga. Szczegółowy program dostępny jest na stronie.
      
CSE "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Obserwując stwierdzam że rozbudowy budynku Światowida nie będzie. Po co nas oszukujecie.
  • Jak ma istnieć bezpieczeństwo seniora, skoro na jego finansach pasą się milusińscy, ich mamuśki ze swoimi lumpami włącznie. Co potwierdzą - nie udowodnią, dyspozycyjni tajni szwiadkowie.
Reklama