UWAGA!

Telewizja w internecie

Elbląg, Telewizja w internecie

Telewizja Obywatelska to jedno z działań prowadzonych przez Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych w programie „Media Obywatelskie”. Telewizja Obywatelska zadebiutowała w wydaniu internetowym uruchamiając portal multimedialny.

„Poprzez stronę Telewizji Obywatelskiej chcemy przybliżyć sylwetki działaczy społecznych i organizacji pozarządowych, działających na rzecz innych – chorych, starszych, niepełnosprawnych, potrzebujących pomocy, dzieci i młodzieży itd. Chcemy pokazać, że są ludzie, którym leży na sercu dobro innych. Promować będziemy postawy pozytywne” – przedstawia założenia projektu Bartłomiej Głuszak – wicedyrektor ds. programowych ESWIP-u.
     „Projekt, który mieliśmy okazję zrealizować to doskonały przykład jak tradycyjne media mogą wykorzystać nowe technologie, by przyciągnąć nowych odbiorców treści” – uzupełnia informacje o Telewizji Obywatelskiej przedstawiciel elbląskiej agencji reklamowej Contact.
     Materiały Telewizji Obywatelskiej można obejrzeć na stronie www.telewizjaobywatelska.org.pl.
     
     Partnerem ESWIP przy realizacji portalu została elbląska agencja reklamowa Contact.
     
     Projekt „Media Obywatelskie narzędziem wzmocnienia rzecznictwa oraz działań monitorujących organizacji pozarządowych Warmii i Mazur” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Środki Przejściowe PL2005/017-488.01.01 oraz przy wsparciu finansowym Urzędu Miejskiego w Elblągu.
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • oo w koncu cos robia; )) pwostali niby w 2006 r. pewnie ciagle beda psiac o emerytach bo dla nich latwiej kase wyciagnac. 3 sektor heheh nic spox nudai
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  resory(2008-10-02)
 • puste hasla i zadych zmian. Od lat ciagle to samo. nawet sie spotykaja i naradzaja-oczywiscie w swoim gronie - ja kto im zle - boja sie krytyki; ) w sumie z art o nich mozna wywnioskowac, ze jacys zagubieni sia tutaj u nas na wsi :)
 • Czemu nie ma żadnej telewizji która nadaje naziemne, czy Elbląg to aż taka dziura ???
 • Aniołowo www.telewizjaobywatelska.org.pl
 • Inicjatywa z górnej półki. Zobaczymy jak będzie z realizacją - czy będzie to głos wszystkich obywateli czy tylko wybranych obywateli. Zapraszam Telewizję Obywatelską do informowania społeczeństwa o działaniach Obywatelskiego Komitetu Obrony Praworządności. Życzę sukcesów i niezależności w dziennikarskiej pracy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Przewodniczący OKOP(2008-10-03)
 • Inicjatywa z dolnej półki-raczej. Czas pokaze co zrobia. Na razie potrafia w mediach narzekac jak im to zle jest tutaj :)
Reklama