UWAGA!

Tęsknisz za latem? W Aquaparku Reda wakacje trwają cały rok!

Gdy za oknem plucha i chłód, każdy z nas wspomnieniami wraca do lata i gorących chwili nad morzem. Zamiast czekać kolejnych 10 miesięcy, wybierz się do Aquaparku Reda, gdzie pośród żywych rekinów, lazurowej wody oraz kolorowych papug, poczujesz się jak na najlepszym urlopie. Unikatowe zjeżdżalnie i bajkowe baseny gwarantują mnóstwo radości dla małych i dużych. Jednak poza kompleksem basenowym, w obiekcie rozwijają się kolejne strefy rozrywki, które również dostarczają wiele emocji. Poznaj je bliżej!

Niemal jak w tropikalnej dżungli poczujesz się odwiedzając Papugarnię – specjalne przygotowane pomieszczenie, w którym żyje kilkadziesiąt przyjaznych ptaków znajduje się na drugim piętrze budynku. Niektóre papugi zachwycają kolorowych upierzeniem, inne jedzą gościom z ręki, a kolejne głośno wyrażają swoje zdanie na różne tematy. Bliskie spotkanie z papugami ma też walory edukacyjne, dzięki opiece pracowników Papugarni.

 


       Natomiast na fanów motoryzacji czeka Akademia Driftingu, gdzie specjalne pojazdy - Crazy Carts – pozwalają na jazdę w poślizgu kontrolowanym. Wszystko oczywiście pod czujnym okiem instruktora na specjalnym torze do jazdy. Doskonała zabawa oraz możliwość nauki driftowania, spodoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Na Crazy Carts jeździć można już od 3. roku życia.
       Najnowsza strefa w budynku Aquaparku to niezwykły klub dla dzieci – AQUŚ Kids Club. A w nim coś dla miłośników Lego oraz egzotycznych stworzeń! Klockolandia, czyli bawialnia z milionem klocków, gdzie czas płynie na przyjemnym tworzeniu własnych konstrukcji z kultowych Lego. A jeśli nie boisz się kilkometrowego pytona, prawdziwego krokodyla czy jadowitego skorpiona wstąp do Gadolandu i zobacz z bliska bardzo egotyczne okazy gadów, płazów i pająków!
      
      
                                                                     ------ artykuł sponsorowany ------
      

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej