UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Teraz ja - Test na inteligencję, tylko czyją?

Po wieloletnim doświadczeniu byłem pewien, że Urząd Miejski w Elblągu niczym już mnie nie zaskoczy. Słyszałem wiele o kreatywności zatrudnionych tam pracowników, do których przychodzą załatwiać swoje życiowe sprawy utrudzeni młodzi i starsi mieszkańcy naszego miasta. Wszak o współpracy między poszczególnymi wydziałami, a właściwie jej braku, krążą wręcz legendy.

Na wyremontowanym poddaszu UM powstało wiele nowych, przestronnych pokoi, w których pracuje nasza rozrośnięta biurokracja. To tam mieści się Wydział Finansowo-Budżetowy.
       Teraz proszę o uwagę. Pytanie testowe brzmi: w celu dostania się do pokoi 409-411 należy:
       1. Iść zgodnie ze wskazówką na tablicy informacyjnej, jak podpowiada logika i rozsądek.
       2. Zejść piętro niżej i zapytać kogokolwiek, gdzie są pokoje 409-411.
       3. Udać się w kierunku przeciwnym do wskazań na tablicy informacyjnej.
       Chciałbym oczywiście zupełnie poważnie podkreślić, że nie jest to bynajmniej scenariusz z programu „Śmiechu warte” czy „Goło i wesoło”. Zastanawiam się, czy my, mieszkańcy nie powinniśmy potraktować tej tablicy informacyjnej jako testu na inteligencję pracowników UM. A może petentów?
      

 


       Trzeba być niepełnosprawnym intelektualnie, żeby nie zauważyć, że tablica powinna być zamontowana naprzeciw wejścia schodami do góry!
      
       Poprawną odpowiedzią na pytanie testowe jest odpowiedź nr 3!
      
      

Wowka Liczba publikacji: 66
W tym miesiącu: 0
Ocena Głosów Komentarzy
4.8 8 9

A moim zdaniem...
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama