UWAGA!

To już wakacyjne ostatki

 
Elbląg, To już wakacyjne ostatki
fot. MOSiR

Jeszcze kilka dni i paleta propozycji dla mieszkańców Elbląga z projektu „Wakacje 2013 z MOSiR-em” przejdzie do wspomnień. Do domów z turystycznych wojaży wracają dzieci, młodzież i dorośli, a my informujemy, że jest jeszcze kilka wydarzeń w których warto wziąć udział. Nie tylko warto, ale trzeba, by po czynnej rekreacji w dobrej formie wrócić do szkół i pracy.

W każdy poniedziałek, środę i piątek w godz. od 10 - 13 można skorzystać z bezpłatnie udostępnianych kortów tenisowych przy ul. Agrykola, a we wtorek i czwartek na ostatnie zajęcia zaprasza Akademia Tenisa Ziemnego.
       W czwartek, 29 sierpnia, na „Orliku” przy ZS nr 1 na ul. Korczaka w godz. od 13 - 16 rozegrany zostanie wakacyjny turniej Tro-Basket w kategoriach dzieci, młodzieży i dorosłych. Zgłoszenia na miejscu zawodów 30 minut przed ich startem.
       Zachęcamy także do uczestnictwa we wtorek i czwartek w zajęciach „Letniej szkoły zumby” prowadzonych od godz. 13 w sali fitness na lodowisku „Helena”. To oryginalny, zdobywający systematycznie rzesze nowych zwolenników system fitness przy latynowskiech rytmach muzycznych.

 

Także w „Helenie”, ale codziennie od poniedziałku do piątku, w godz. 10 - 14 można zagrać w tenisa stołowego bądź w koszykówkę uliczną.
       Miłośnicy gier planszowych spotkają się we wtorek, 27 sierpnia o godz. 11 w sali konferencyjnej na lodowisku, gdzie rozegrają turniej szachów. Zgłoszenia 30 min przed turniejem.
       W środę o godz. 9 oraz w sobotę o godz. 8 przy muszli koncertowej w Parku Bażantarnia odbędą się ostatnie wakacyjne warsztaty Nordic Walking z instruktorami.
       Podobnie jak przed rokiem oryginalną i bezpłatną wakacyjną atrakcję, we wtorek, 27 sierpnia, w godz. 10 - 15, proponuje Grupa Wodna. Będzie to kajakowa wycieczka rodzinna po Kanale Elbląskim zabezpieczona przez łódź motorową z ratownikiem. Osoby zainteresowane powinny zarezerwować kajaki telefonicznie pod nr 55 6433344 lub kom. 603717234, a w chwili wejścia na kajak zadeklarować czas pływania i posiadać przy sobie dowód osobisty.
      

MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama