UWAGA!

Trwa zbiórka żywności

 Elbląg, Aby wspomóc niedożywione dzieci do koszy można wkładać żywność długoterminową
Aby wspomóc niedożywione dzieci do koszy można wkładać żywność długoterminową (fot. arch. portEl)

W wybranych sklepach w całej Polsce dziś i jutro (24 i 25 września) trwać będzie zbiórka żywności organizowana w ramach programu „Podziel się posiłkiem”. Elblążanie również mogą w ten sposób wspomóc dzieci.

Każdy może dołączyć do zbiórki żywności. Wystarczy wybrać się do jednego ze sklepów uczestniczących w zbiórce, których lista jest opublikowana na stronach www.podzielsieposilkiem.pl oraz www.bankizywnosci.pl.
       W specjalnie oznaczonych miejscach czekają wolontariusze z koszami, do których można włożyć długoterminową żywność (ryż, konserwy, olej, dania gotowe, soki, dżemy itp.). Trafi ona do potrzebujących dzieci za pośrednictwem Elbląskiego Banku Żywności.
       W Elblągu w akcji biorą udział sklepy sieci Biedronka, hipermarkety E. Leclerc i Carrefour, sieć Społem przy ul. Podgórnej, Kowalskiej, Saperów, Ogrodowej i Słonecznej, a także sieć 34 przy ul. Pułaskiego i Robotniczej.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Hańba i poruta, w tym kraju kiedyś nie było głodnych i żebraków ale pewien mąż świątobliwy wymodlił zmianę oblicza tej ziemi
 • Jak możesz pisać coś tak obrzydliwego?! Jeśli brakuje Ci komuny to gwarantuję, że nasza wspaniała Platforma Obywatelska i jej prezydent już o to dbają. Jeśli mimo to wciąż zbyt długie to dla Ciebie czekanie - jedź do naszych ukochanych wschodnich przyjaciół - Kreml już czeka z otwartymi ramionami!!! Zbiórka żywności to wspaniały pomysł i jestem przekonana, że wielu Elblążan włączy się ochoczo to tej szlachetnej akcji - CHOĆ TROCHĘ ZMIENIAJĄC OBLICZE TEJ ZIEMI!!! (nie licząc Ciebie, bo widzę, ze Ty zmieniasz w zupełnie innym kierunku).
 • Do przedmówczyni!Precz z komercyjnymi zbiórkami, potem tylko nagrody dla prezesa fundacji za akcje ile on to zebrał nawiasem ktoś sprawdza kto to pózniej dostaje!Masz serce zrób dwie kanapki więcej dziecku do szkoły ono bedzie wiedziało komu je dać porozmawiaj z nim, jak cię stać!Mam dość fundacji i ich bali słoneczek, potem gwiazdeczka w telewizji wystąpi jaka ona dobra i elegancka co ona zrobiła poszli precz
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  mam dość(2010-09-25)
 • jałmużna znowu stała się cnotą - to jest obrzydliwe. Każdy powinien mieć możliwość zarobić na chleb - i to jest dobre
Reklama