UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Trzeci sektor coraz ważniejszy

Elbląg, Trzeci sektor coraz ważniejszy
Fot. Anna Dembińska.

Elbląski oddział Towarzystwa Miłośników Lwowa, Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych oraz Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu otrzymały dofinansowanie Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego, biorąc udział w konkursie dla organizacji pozarządowych.

Elbląski oddział Towarzystwa Miłośników Lwowa otrzymał 9 tys. zł „na integrację środowisk kresowian i kombatantów, podtrzymanie tradycji, zwyczajów, kultury”. Część tych pieniędzy przeznaczona zostanie na poprawę estetyki otoczenia Pomnika Polskiego Państwa Podziemnego przy ul. Grota-Roweckiego.
       Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych ma do wydania 23 tys. zł na realizację projektu „Razem damy radę”, który ma wspierać rozwój sektora pozarządowego na Warmii i Mazurach.
       Natomiast Regionalnemu Centrum Wolontariatu w Elblągu przyznano 17 tys. zł ma realizacje projektu „Pomarańczowa rewolucja”, w którym chodzi o promocję i rozwój wolontariatu w województwie.
       Pozostali beneficjenci tego konkursu to: Caritas Archidiecezji Warmińskiej w Olsztynie (5 tys. zł), Fundacja Rozwoju Regionu Gołdap (3 tys. zł), Stowarzyszenie Promujmy Kozłowo (na dwa projekty – 11 i 3 tys. zł), Zarząd Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Olsztynie (2,5 tys. zł), Związek Stowarzyszeń „Razem w Olsztynie” (8 tys. zł) i Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych „Stopa” (18,5 tys. zł).
       Umowy na dofinansowanie z przedstawicielami elbląskich organizacji w Warmińsko-Mazurskiej Bibliotece Pedagogicznej w Elblągu podpisywał Grzegorz Nowaczyk, członek Zarządu Województwa. – Zarząd Województwa rozstrzygnął ten konkurs, rozdysponowując 100 tys. zł między dziesięciu beneficjentów – powiedział w Bibliotece. – Są w tym gronie aż trzy organizacje z Elbląga i prawie połowa tych pieniędzy trafi do naszego miasta.
      
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama