UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Turniej Wiedzy o Lesie

Elbląg, Młodzi przyrodnicy wykazali się wysokim poziomem wiedzy.
Młodzi przyrodnicy wykazali się wysokim poziomem wiedzy.

31 maja w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Nr 2 w Elblągu odbył się Turniej Wiedzy o Lesie. Młodzi wychowankowie świetlic socjoterapeutycznych pokazali podczas konkursu wysoki poziom wiedzy przyrodniczej.

Konkurs był skierowany do wychowanków świetlic socjoterapeutycznych KARAN – uczniów szkół podstawowych nr 16, 21, 23, świetlicy socjoterapeutycznej przy ul. Gwiezdnej oraz wychowanków OSW nr 2 w Elblągu.
       Głównym zadaniem konkursu było zdobywanie i poszerzanie wiedzy dotyczącej funkcjonowania środowiska leśnego i ochrony przyrody. Mottem dla uczestników był cytat: „Gdy zabraknie powietrza, wody, roślin na ziemi, kula ziemska w jedną pustynię się zamieni. Zginą ryby i ptaki, drzewa i zwierzęta też zginą. Ratujmy więc lasy póki jeszcze możemy, bo gdy je zniszczymy – to sami zginiemy!”.
       Dla organizatorów konkursu las i jego ochrona nie jest czymś obcym, gdyż wychowankowie biorą już kolejny raz udział w ogólnopolskim konkursie „Czysty las” oraz, jako laureaci konkursu grantowego „Moje Silne Drzewo 2009/2010”, realizują jego założenia związane ze zwiększaniem wiedzy na temat lasu.
       Rywalizacja pośród uczestników była bardzo wyrównana, a drużyny zwycięskie wygrały przewagą minimalnej ilości punktów. Wszyscy uczestnicy byli wyróżnieni nagrodami rzeczowymi oraz dyplomami pamiątkowymi.
      

 


      

Anetta Cieśla, OSW nr 2
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama