UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

TvO: MKIS w Morągu

Elbląg, TvO: MKIS w Morągu
(fot. nadesłane)

Od kilku miesięcy tańczą z ogniem, mają na swoim koncie II miejsce zdobyte na Festiwalu „Światło i dźwięk. Inspiracje” we Fromborku. Ciągle szkolą swoje umiejętności, uczą też innych. Wiedzą, że tylko dzięki pracy nad sobą mogą wyrwać się z marazmu, który często dopada młodzież mniejszych miejscowości. Czy ten przykład da się przenieść na elbląski grunt?

MKIS – Młodzieżowy Klub Integracji Społecznej „UL” w Morągu powstał w 2009 roku. Jako podmiot ekonomii społecznej podejmuje starania przeciwdziałające wykluczeniu społecznemu młodych ludzi. Głównym zadaniem Klubu jest prowadzenie zajęć z młodzieżą, która spotykała się z problemem używek, alkoholu i chuligaństwa. Praca m.in. z animatorami społecznymi, doradcą zawodowym i psychologiem uczy ich życia w środowisku. Dzięki niej zyskują zaradność życiową, świadomość prawidłowego funkcjonowania w społeczeństwie, stają się empatyczni i chętni do świadczenia pomocy na rzecz słabszych od siebie.
       Zobacz cały materiał
      
       Film powstał w ramach projektu "OWIES – Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu" realizowanego przez Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych w partnerstwie z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Elblągu. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
      
Jola Prokopowicz
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama