UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Twarze Fundacji: lokalny patriotyzm artysty

 
Elbląg, Ryszard Rynkowski
Ryszard Rynkowski (fot. nadesłane)

Ryszard Rynkowski wspiera Fundację Elbląg od samego początku. Jego pomoc przybierała różne formy. Napięty grafik nigdy nie był przeszkodą, by znaleźć czas na przyjazd i wsparcie rodzinnego miasta. Artysta również zachęca do przekazywania 1% podatku na działania Fundacji.

Ryszard Rynkowski to już ostatnia odsłona kampanii społecznej Fundacji Elbląg „1% podatku – 100% pożytku”. Artysta od ponad 10 lat społecznie i z chęcią wspiera fundacyjne działania – Galę Filantropa Roku czy koncerty charytatywne. W ramach Fundacji założył swój imienny fundusz wspierający początkujących muzyków. – Jego zaangażowanie i wsparcie jest nie do ocenienia – przyznają pracownicy biura Fundacji. Artysta użyczał także swojego wizerunku w prowadzonych przez Fundację kampaniach społecznych. W ostatniej zachęcał do przekazania 1% podatku.
       – Pan Rynkowski pokazuje nam, że ci elblążanie, których na co dzień nie ma fizycznie z nami, w sercu mają jednak to miasto i troskę o jego mieszkańców. Oczywiście sposób, w jaki wspiera działania Fundacji jest wyjątkowy, bo do tego trzeba być jednak artystą – mówi z uśmiechem Stanisław Puchalski, prezes Fundacji Elbląg. – Ale jeśli nie artystą to na pewno lokalnym filantropem może być każdy z nas. Okazją do tego jest możliwość przekazania swojego 1% podatku. Nic przy tym nie tracimy, a chęć wypełnienia dosłownie kilku okienek więcej w zeznaniu podatkowym może zaowocować w tym mieście – to możemy zapewnić.

 


       Aby przekazać 1% podatku na Fundację Elbląg przy rozliczaniu się z fiskusem, wystarczy wpisać nr KRS 0000033301 w odpowiednim miejscu formularza PIT-u. – Już dziś serdecznie dziękujemy wszystkim podatnikom, którzy zechcieli zainwestować swój 1% w nasze miasto za pośrednictwem Fundacji Elbląg – dodaje Stanisław Puchalski.
       Kampania społeczna Fundacji Elbląg prowadzona jest przy wsparciu projektu „Komunikuj się skutecznie!". Projekt jest dofinansowany ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.
      

Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Teraz taka moda się stała, pamiętam jakie Ryszard miał zdanie o Elblągu, tuż po wyjeździe. Elbląg od tego czasu dużo się nie zmienił ale jest moda na korzenie i show czyli kasa dla TV :) SMS 5
Reklama