UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Twój ogród lub balkon może wygrać w konkursie „Ogród na medal”!

2018-05-04
16:25
 
Twój ogród lub balkon może wygrać w konkursie „Ogród na medal”!

Drugiego maja ruszył konkurs „Ogród na medal” na najpiękniejsze elbląskie ogrody i balkony, organizowany przez Centrum Handlowe Ogrody. Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać do 21 maja 2018 roku. Zdjęcia wybranych ogrodów i balkonów w trakcie metamorfozy i po jej ukończeniu będą oceniane na Facebooku, a najpiękniejsze zostaną nagrodzone 6 września podczas uroczystej gali. Honorowy patronat nad akcją objął Prezydent Elbląga.

W samym środku majówki rusza konkurs „Ogród na Medal”, organizowany przez Centrum Handlowe Ogrody, w dwóch kategoriach: „Małe ogrody na medal – metamorfoza balkonu” oraz „Duże ogrody na medal – metamorfoza ogrodu”. Ogrody i balkony będą wybierane na podstawie zdjęć przed metamorfozą, w trakcie i po. Kilkuetapowy konkurs potrwa
       do 5 września.
       – Zieleń w naszym otoczeniu nie tylko zdobi, ale również poprawia nasze samopoczucie. W marcu ruszyliśmy z inicjatywą Akademia Ogrodów, promującą ekologiczne postawy wśród najmłodszych Elblążan. Teraz, do wspólnej zabawy i pokazania Elbląga od najpiękniejszej strony, zapraszamy dorosłych mieszkańców. Zgłaszajcie swoje ogrody i balkony w konkursie Ogród na Medal, a także głosujcie na najpiękniejsze projekty
       na naszym Facebooku – zachęca Anna Krakowska, dyrektor CH Ogrody.
      
       Do 21 maja będą zbierane zgłoszenia do konkursu.
Uczestnicy mogą wysyłać zdjęcia swoich ogrodów lub balkonów przed metamorfozą na adres: ogrody@grupamerlin.pl. Jury wybierze po 10 zdjęć z każdej kategorii. Od 22 maja do 4 czerwca na wybrane prace będzie można głosować na Facebooku Centrum Handlowego Ogrody. Do dalszego etapu przejdzie po 6 prac z każdej kategorii.
      
       Od 5 do 26 czerwca wyłonieni w poprzednim etapie uczestnicy powinni wysłać zdjęcia swoich ogrodów lub balkonów w trakcie metamorfozy. Od 27 czerwca do 5 lipca odbędzie się kolejne głosowanie na Facebooku. Do dalszego etapu przejdą po 3 prace z każdej kategorii.
      
       Od 6 lipca do 30 sierpnia zwycięzcy poprzedniego etapu będą mogli wysyłać zdjęcia swoich ogrodów lub balkonów po metamorfozie. Od 31 sierpnia do 5 września efekt końcowy zmian ocenią w głosowaniu użytkownicy Facebooka.
      
       Zwycięzca w kategorii „Duże ogrody na medal” zostanie nagrodzony grillem gazowym o wartości 1000 złotych, a laureaci drugiego i trzeciego miejsca – kartą podarunkową o wartości 200 złotych do zrealizowania w Media Markt. Z kolei właściciel najpiękniejszego balkonu otrzyma kartę podarunkową o wartości 1000 złotych do Media Markt, a zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca – karty do tego sklepu o wartości 200 złotych. Fundatorem nagród jest Media Markt. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie Centrum Ogrody.
      
       Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 6 września podczas gali finałowej, która odbędzie się na terenie Centrum Handlowego.
      
       Honorowy patronat nad akcją objął Prezydent Elbląga, Witold Wróblewski.
      
       CH Ogrody
       Centrum Handlowe Ogrody to pierwszy, powstały w 2002 roku, kompleks handlowo-usługowy w Elblągu, którego rozbudowa zakończyła się w 2015 roku. Obecnie Ogrody to największa i najbardziej nowoczesna galeria handlowa w regionie, o powierzchni użytkowej 42 tys. mkw, ze 110 lokalami handlowo-usługowymi i restauracjami na dwóch poziomach, kompleksem kinowym, nowoczesnym konceptem fitness oraz trzypoziomowym parkingiem. Wśród najemców Centrum znajdują się między innymi: Carrefour, Multikino, Just GYM, H&M, KFC, McDonald’s, Media Markt, TK MAXX, Euro RTV AGD, Mango, Empik, CCC, Go Sport, Douglas, Smyk, Hebe, Rossmann. Inwestorem obiektu jest CPI Property Group Poland. Galerią zarządza Cushman & Wakefield.

       --------Art. sponsorowany---------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl