UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Twórczynie fryzur i stylizacji

 

Aneta Żabka i Natalia Rolnicka z Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług zdobyły nagrody w ogólnopolskich konkursach – fryzjerskim o „Bursztynowy Grzebień” i makijażu o „Bursztynową Pomadkę”, które odbyły się w Gdańsku.

Jak co roku Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu wziął udział w ósmej już edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fryzjerskiego o „Bursztynowy Grzebień” w Gdańsku i szóstym Ogólnopolskim Konkursie Makijażu o „Bursztynową Pomadkę”.
       Wcześniejsze eliminacje odbyły się w naszej szkole – laureatki etapu szkolnego reprezentowały ZSIŚiU w Gdańsku. W tym roku tematem była „Magia żywiołów”.
       Nasze uczennice stoczyły zacięty bój na „nożyczki i grzebienie” oraz „pomady”. Było dużo emocji i sporo stresu. Opłaciło się!
       Aneta Żabka, uczennica III b Technikum Usług Fryzjerskich, zajęła drugie miejsce w konkursie o „Bursztynowa Pomadkę”. Jej modelka Paulina Sosnowska, koleżanka z klasy, prezentowała żywioł ognia.
       Natalia Rolnicka uczennica III a Technikum Usług Fryzjerskich, zajęła czwarte miejsce w konkursie o „Bursztynowy Grzebień”. Jej modelką była Anita Kowalska, która wcieliła się w postać syreny symbolizującej żywioł wody.
       Mamy nadzieję, że uczennice ZSIŚiU także w przyszłym roku oczarują wszystkich swoimi twórczymi pomysłami na stylizacje i fryzury.
      

 


      

Mira Borzdyńska, nauczyciel ZSIŚiU
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama