UWAGA!

Tydzień niepełnosprawnych

W maju, już po raz trzynasty, obchodzony będzie w Elblągu Tydzień Osób Niepełnosprawnych. Impreza nie ma jeszcze hasła, więc organizatorzy proszą o pomoc mieszkańców. Propozycje można zgłaszać mailem do 19 kwietnia.

Rozpoczęły się już przygotowania do obchodów XIII Tygodnia Osób Niepełnosprawnych w Elblągu. Spotkanie organizacyjne odbyło się w siedzibie Elbląskiej Rady Konsultacyjnej Osób Niepełnosprawnych.
     - Impreza będzie trwała od 15 do 22 maja - mówi Michał Szypkowski, koordynator obchodów. - Rozpocznie się festynem na Bulwarze Zygmunta Augusta. Ustaliliśmy już wstępny program obchodów Tygodnia, ale wciąż czekamy na zgłoszenia organizacji i placówek, które mają coś ciekawego do pokazania. Imprezy Tygodnia są bowiem doskonałą okazją do prezentacji swoich osiągnięć.
     Tegoroczny Tydzień Osób Niepełnosprawnych nie ma jeszcze swojego hasła, które zostanie umieszczone m.in. na plakatach i koszulkach promujących. Pomysły można przesyłać do 19 kwietnia na adres: erkon@softel.elblag.pl. Autor najciekawszego hasła otrzyma od organizatorów skromny upominek.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • a napiszcie proszę jakie były poprzednie hasła -
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  dorota(2005-04-13)
 • Rudy 102
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  abrakadabra(2005-04-14)
 • PRZEDSTAWIĘ TERAZ SWOJE DUCHOWE DOŚWIADCZENIE: PRZEŻYŁAM NAJWIĘKSZE PIEKŁO NA ZIEMI, BÓL I CIERPIENIE NIE DO OPISANIA PONIEWAŻ KILKA LAT TEMU NIE WYKONAŁAM POLECENIA NIEBA ( BAŁAM SIĘ LUDZI,SĄ PRZEWROTNI ) OD LAT LEŻY MI NA SERCU TEN CIĘŻAR. DOBRO PLANETY MATKI ZIEMI DZIŚ NIE DBAM O TO CO LUDZIE O MNIE MÓWIĄ I CO ROZEZNA PROBOSZCZ PARAFII DLATEGO POPROSTU MUSZĘ PUBLICZNIE PODZIĘKOWAĆ BOGU OJCU CHRYSTUSOWI, MATCE BOŻEJ,DUCHOWI ŚWIĘTEMU,WSZYSTKIM ŚWIĘTYM I WSZYSTKIM ŚWIATŁOŚCIĄ za dary i łaskę. PROSZĘ WSZYSTKICH O MODLITWĘ I PODZIĘKOWANIE SZCZEGÓLNIE ZA ŁASKĘ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA MNIE MOJEJ RODZINY DLA MIASTA ELBLĄGA WSZYSTKIICH RODZIN CAŁEGO KRAJU POLSKI I CAŁEJ PLANETY ZIEMI CHCĘ PODZIĘKOWAĆ NIEBIOSOM OPATRZNOŚCI BOŻEJ ZA DAR ŻYCIA ZA ZDROW.Ą PLANETĘ ZIEMIĘ ZA BEZPIECZNE ŻYCIE NA WYBRZEŻU ZA TO ŻE NIE BYŁO U NAS TSUNAMI PONIEWAŻ I DLATEGO ŻE KOCHAM TA ZIEMIĘ I WSZYSTKO CO ŻYJE. PROSZĘ PRZEKAŻ TO DALEJ DO WIADOMOŚCI PUBLICZNEJ NIECH TO BEDZIE CODZIENNE DZIĘKCZYNIENIE TO UNIKNIEMY POWODZI SENIORKA HALINA K. ELBLĄG
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  SENIORKA HALINA K.(2005-04-15)
 • SENIORKA HALINA K: ty pewno nie jestes "niepelnosprawna" tylko "sprawna inaczej".
 • Czy z apeluTsunamiZapobiegającemu HALINY K. nada się coś na hasło Tygodnia Osób Niepełnosprawnych? ...chybaPewnieRaczejNie, no ale jeśli toleruje się tu nawet takoweObjawienia, to ja pozwolę sobie zacytować oryginalne hasła z całkiem poważnej stronki dla niepełnosprawnych ( "urodziłem się i byłem wychowywany w laboratorium przez złego naukowca-genetyka (...) oto co się dzieje, jeśli za dużo czasu spędzasz przed Playstation (...) próbowałem zdjąć kotka z drzewa (...) mógłbym być całkowicie sprawny, ale jestem zbyt leniwy" ...a z dedykacją dlaHalinyK: "zdenerwowałam magika" ...in-fucking-credible? Może, ale to jest Życie! 'Niepełnosprawny' to nie to samo co 'apatycznyFrustrat'
 • Tydzień szarika ?
Reklama